Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Włącznik otwierania klapy bagażnika.


Leon65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z otwarciem klapy bagażnika. Serwis zdiagnozował usterkę jako uszkodzony włącznik i zaśpiewał 404 PLN + robocizna. Za diagnozę 60 PLN. Czy ktoś wie gdzie można nabyć takowy włącznik.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro używanego. Podzwoń do sprzedawców oferujacych części do QQ. Nie pamiętam czy można go wyciągnąć od zewnątrz. Jezeli nie, to musisz zdemontować tą listwe na klapie. Żeby to zrobić, trzeba zdjąć 'tapicerke' klapy (odkręcić 1 śrubę, reszta jest na kółkach), później jak dobrze pamiętam kliczem 10 trzeba odkręcić 5 śrub trzymających wspomnianą wcześniej listwę :) Może jednak uda się bez tego całego demontażu.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Włącznik wybudowałem i okazało się, że uszkodzony jest przewód. Dla informacji dodałem zdjęcia włącznika oraz maskownicy może będzie pomocne usytuowanie kołków montażowych.

Dla zainteresowanych - posiadam używany włącznik oraz plastikową osłonę (do niej mocowany jest włącznik jak i oświetlenie tablicy rejestracyjnej).

post-37655-0-36074500-1365417772_thumb.jpg

post-37655-0-88274100-1365417788_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...