Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki sprzęt trzeba kupić do diagnostyki Nissana Sereny 2.0i z 1993r.


KWB1961

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś z szanownych forumowiczów próbował diagnozować podobny model samochodu po przez zewnętrzne złącze diagnostyczne . Jakie ewentualnie  kupić złącze diagnostyczne z oprogramowaniem żeby połączyć z laptopem .Czy można wpłynąć chociażby na mieszankę paliwa .Od dłuższego czasu mam taki objaw jak dymienie z rury wydechowej kolor biało-szary na zimnym ,po rozgrzaniu silnika wszystko wraca do normy .Płyn z chłodnicy nie odparowuje ani olej z komory silnika natomiast wzrosło zużycie paliwa do ok.18l/100km. Autodiagnostyka wewnętrzna za pomocą zworki na gnieżdzie diagnostycznym wykazuje kod 55. Jutro będę wymieniał sondę lambdę myślę że spalanie spadnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeżeli da się z tym 'pogadać' to chyba tylko Consult-em.... Ilu PINowe jest gniazdo??? 14??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich po długiej przerwie .Gniazdo diagnostyczne 14 pin .Po wymianie sondy przestał dymić ,zatankowałem za 100zł.i przejechałem 80km.Kod wykazuje 55 ,o co chodzi może ktoś coś podpowie (DUŻE SPALANIE). Po odłączeniu przewodu przepływomierza wyskakuje kod 12 ,po ponownym podłączeniu kod 55 ,oczywiście chodzi o autodiagnozę wewnętrzną za pomocą zworki



Witam po długiej przerwie .Wszystkich zainteresowanych informuję że interfejs NISSAN CONSULT pasuje do mojego Nissana Sereny 2.0 i 1993r.Obecny odczyt moich parametrów wygląda tak

post-47904-0-03958700-1376040798_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...