Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Które radio wybrać


Arek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozglądam się za jakimś dobrym radiem samochodowym i w oko mi wpadły te modele

 




 

Kolejność nie jest przypadkowa , ten pierwszy podoba mi się najbardziej , zarówno wizualnie jak i specyfikacja przedstawia się solidnie , zastanawiam się tylko czy ten czytnik plyt CD jest potrzebny bo w koncu jest tam usb czyli nie warto wywalac wiecej kasy na zbedny element , a jakby nie było 50 zl droga nie chodzi.

Kenwood również ciekawie się prezentuje .

 

Może , któryś z Was posiada takie radyjko i mógłby doradzic czy opłaca się takie brać , a może macie inne opcje i tańsze ( czasem tańsze jest lepsze od tego droższego) :) i opiszcie dobre i zle strony radia , które posiadacie.

Ważne aby miał wejście USB i dawało ładny efekt podczas słuchania , w/w radia mają dużo ciekawych technologii w sobie jestem ciekaw czy faktycznie daje to lepszy efekt od konkurencyjnych producentów.

Co do muzyki słucham każdego rodzaju od electro,trance czy house po rock , metal ale nie ukrywam lubie poczuć bass :D

 

Ew. jeśli już zbliżamy się do granicy 300 zł to może jeszcze te bym wziął pod uwagę :

 



 

Z góry dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pionki z końcówkami UBB i UBG różnią się ceną , bo zielone podświetlenie jest mniej popularne ale po za tym to te same radia . No i zwróć uwagę że DEH ma odtwarzacz CD , a w MVH tylko pozostają pamięci masowe jako nośnik .  Dodam, że z tych co wymieniłeś to pierwsze będzie najbardziej funkcjonalne , bo ma HPF i LPF a to już naprawdę pomaga . Sprawa druga , to do pionka można podpiąć pod lewy tylny kanał (manual do poczytania) np. 20cm głośniki i to najlepiej 2ohm (np re8 d4) w skrzynce , włączyć LPF i mieć namiastkę basu z suba w aucie bez montażu wzmacniacza . Atutem pionków jest też  czytanie WAV po USB czyli nie jesteśmy zmuszeni do plików MP3 , czy innego badziewia stratnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie zakup niestety odkładam na przyszły miesiąc bo musiałem na mechanika wydac ale na chwile obecną rozważam te dwie opcje :

http://allegro.pl/pioneer-deh-4200sd-gwarancja-pewny-sprzedawca-050-i3143983486.html

http://allegro.pl/jvc-kd-x50bt-usb-aux-gwarancja-super-cena-i3144418807.html

 

nie ukrywam, że pionek jest tutaj faworytem :) nic tylko czekać do 10 maja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...