Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N13] 1.6 obroty silnika


Frato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie - nie znalazłem powitalni więc zacznę od pytania:)

Silnik ma wtrysk dlatego nie bardzo wiem jak sie zabrac do tematu. Mianowicie puszczając pedał gazu sinik schodzi do ok 1300 obrotów i chwilę się zastanawiając dalej do obrotów biegu jałowego ok 700. Ogólnie mam wrażenie że dosć wolno schodzi z obrotów.

Co może być przyczyna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brayan2000

Siema! Miałem podobny problem tyle, że mój stawał na około 1200-1300 obr i za nic nie chciał spaść niżej. Wykręć silniczek krokowy który znajduje sie pod filtrem powietrza od strony ściany grodziowej, powininieneś go mieć przykręconego na dwie śruby na krzyżaka. Wyczyść go benzyną ekstrakcyjną i powinno być si. Jak coś to wal smiało ja moją N13 rozebrałem po raż drugi do ostatniej śrubki i przechodzi ostatni etap renowacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, poszukam, wyczyszczę i zobaczymy:) Na jakim jestes etapie renowacji? Widze że jesteś z Poznania chętnie zobaczę Twoje cudo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś miałem taką przypadłość, tyle że u mnie przyczyną było lewe powietrze a dokładniej uszczelka przepustnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...