Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

autoalarm cobra


fan_japan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem w trakcie ustalen co do zakupu nowej QQki, obok blokady skrzyni zaproponowano mi autoalarm firmy kobra oferta dilera +1K PLN wiem ze autoalarm cobra.

 

Zastanawiam sie czy jest kilka modeli tego prodycenta, czy warto wogole to zakladac??

Z ta kwota jeszcze powalcze, moze gratis wtedy sie skusze:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobra to dość chwalone alarmy dostępne tylko u dilerów. Ja dostałem alarm w cenie i czytając forum to większość osób przy zakupie bez wielkich negocjacji go dostaje. Przyciśnij trochę sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobrę Nissan montuje hurtowo - spokojnie wyciągniesz w gratisie.

Tylko ze narazie jestem na etapie (wiadomo standard - dywaniki, lakier metalic i blokada skrzyni) czyli ten alaram dodatkowo jeszcze moge wyrwac:)

@toldo80 -> wiesz o kim pisze:)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cobrę niegdyś w Almerze:

1. zepsuła się po 3 latach.

2. włączała się samoczynnie gdy samochód stał na słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze narazie jestem na etapie (wiadomo standard - dywaniki, lakier metalic i blokada skrzyni) czyli ten alaram dodatkowo jeszcze moge wyrwac:)

@toldo80 -> wiesz o kim pisze:)

 

 

Pozdrawiam

Śmiało. ja miałem lakier, dywaniki, alarm i jeszcze zimówki 17" na alu. To wszystko poza wynegocjowanymi rabatami kwotowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem gratis, więc powinieneś się targować. Widziałem gdzieś na forum dyskusję o funkcji antynapad w tym alarmie, chyba wymaga dodatkowego modułu - możesz to sprawdzić w instrukcji obsługi (bez problemu powinni Ci dać w salonie już teraz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem gratis. Warto ponegocjować. Za darmo można ten alarm zamontować. Odpłatnie? Już nie. Są lepsze alarmy w podobnej cenie. Cobry montuje Nissan, Renault. Są tak rozpowszechnione i dosyć proste w obsłudze, że tylko podwórkowi złodzieje nie dają sobie z nimi radę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem gratis. Warto ponegocjować. Za darmo można ten alarm zamontować. Odpłatnie? Już nie. Są lepsze alarmy w podobnej cenie. Cobry montuje Nissan, Renault. Są tak rozpowszechnione i dosyć proste w obsłudze, że tylko podwórkowi złodzieje nie dają sobie z nimi radę. :)

 

Dlatego warto skusić się na blokadę skrzyni biegów - przy dobrych negocjacjah można wyciągnąć i blokadę i alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...