Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

skutecznosc chlapaczy

Xzandafer
 Share

Recommended Posts

Czy ktos z Was ma w aucie seryjne chlapacze z tylu? Czy to cos daje? Przod ok, wiem bo mam... Ale zastanawiam sie jak z tylem. Sa 2 zimowe opcje: seryjne albo rajdowe i nie wiem co brac.

Ja bym wziął tańsze :wink: W zimie to nigdy nie wiadomo w co się wjedzie i gdzie się co urwie :wink:

Będę sobie zakładał niedługo takie z allegro piankowe.

Z wizulanego punktu widzenia jest ogromnym przeciwnikiem zakładania chlapaczy. Ale ze strony czysto praktycznej to mają wiele zalet. Żeby spełnić obydwie rzeczy warto założyc coś eleganckiego - czyli wybrałbym wersję rajdową w odpowiednim kolorze.

hhhmmmm, a to ciekawe.....Ja w swoim nie mam wcale :?

...ale to chyba tzreba miec wg. przepisow.

Trzeba bedzie cos z tym zrobic.

I gdyby nie ten watek to pewnie bym na to nie zwrocil uwagi, hehe

ja mam z tylu (przednich sie ostatnio pozbylem)

czy te tylnie cos daja to nie wiem bo nigdy bez nich nie jezdzilem ale wydaje mi sie ze samochod bez chlapaczy wyglada ladniej

a ja na wiosne kupilem nadkola do tylu do swojego Sunny na gieldzie, ale po przymiarce i glebsym zastanowieniu stierdzilem razem z tata ze chyba lepiej bedzie bez tych nadkoli a to z tego wzgledu ze byly za duze dziury od gory przy amorku i wszysko by sie zatrzymywalo miedzy blotnikiem wewnetrznym a nadkolem!! poprostu szybciej by gnila blaszka od tego blota!!

no chyba ze sie myle!! :wink:

pozdr

ja mam z tylu (przednich sie ostatnio pozbylem)

czy te tylnie cos daja to nie wiem bo nigdy bez nich nie jezdzilem ale wydaje mi sie ze samochod bez chlapaczy wyglada ladniej

Za to progi po zimie wyglądają brzydziej bez przednich chlapaczy...

Czerwone chlapacze zwitaja wiec pozna jesienia na moim aucie :wink:

Ja też będę miał czerwone :D

Czerwone chlapacze zwitaja wiec pozna jesienia na moim aucie :wink:

No to będzie GTI w wersji RALLY. :wink:

a ja na wiosne kupilem nadkola do tylu do swojego Sunny na gieldzie, ale po przymiarce i glebsym zastanowieniu stierdzilem razem z tata ze chyba lepiej bedzie bez tych nadkoli a to z tego wzgledu ze byly za duze dziury od gory przy amorku i wszysko by sie zatrzymywalo miedzy blotnikiem wewnetrznym a nadkolem!! poprostu szybciej by gnila blaszka od tego blota!!

no chyba ze sie myle!! :wink:

pozdr

a tak to całe bloto wpada do środka i leci w progi..

moja rada napraw to i załuż nadkola

a jakie kupiłeś do sunny?

bo jak ja szukałem to nie było do sunny kupiłem do golfa 2 i opalarką przerobiłem