Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skutecznosc chlapaczy


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z wizulanego punktu widzenia jest ogromnym przeciwnikiem zakładania chlapaczy. Ale ze strony czysto praktycznej to mają wiele zalet. Żeby spełnić obydwie rzeczy warto założyc coś eleganckiego - czyli wybrałbym wersję rajdową w odpowiednim kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhmmmm, a to ciekawe.....Ja w swoim nie mam wcale :?

 

...ale to chyba tzreba miec wg. przepisow.

Trzeba bedzie cos z tym zrobic.

 

I gdyby nie ten watek to pewnie bym na to nie zwrocil uwagi, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na wiosne kupilem nadkola do tylu do swojego Sunny na gieldzie, ale po przymiarce i glebsym zastanowieniu stierdzilem razem z tata ze chyba lepiej bedzie bez tych nadkoli a to z tego wzgledu ze byly za duze dziury od gory przy amorku i wszysko by sie zatrzymywalo miedzy blotnikiem wewnetrznym a nadkolem!! poprostu szybciej by gnila blaszka od tego blota!!

 

no chyba ze sie myle!! :wink:

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z tylu (przednich sie ostatnio pozbylem)

czy te tylnie cos daja to nie wiem bo nigdy bez nich nie jezdzilem ale wydaje mi sie ze samochod bez chlapaczy wyglada ladniej

Za to progi po zimie wyglądają brzydziej bez przednich chlapaczy...

Czerwone chlapacze zwitaja wiec pozna jesienia na moim aucie :wink:

Ja też będę miał czerwone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na wiosne kupilem nadkola do tylu do swojego Sunny na gieldzie, ale po przymiarce i glebsym zastanowieniu stierdzilem razem z tata ze chyba lepiej bedzie bez tych nadkoli a to z tego wzgledu ze byly za duze dziury od gory przy amorku i wszysko by sie zatrzymywalo miedzy blotnikiem wewnetrznym a nadkolem!! poprostu szybciej by gnila blaszka od tego blota!!

 

no chyba ze sie myle!! :wink:

pozdr

 

a tak to całe bloto wpada do środka i leci w progi..

moja rada napraw to i załuż nadkola

a jakie kupiłeś do sunny?

bo jak ja szukałem to nie było do sunny kupiłem do golfa 2 i opalarką przerobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...