Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Problem z dzieloną kanapą


Alekraw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W pierwszym zdaniu przywitam wszystkich - pierwszy post :).

 

Przechodząc do problemu, czy komuś zdarzył się problem z złożenie jednej z części kanapy ? Wczoraj chciałem przewieźć rower i dooopa. Jedna część położyła się ładnie, druga nie. Wiecie gdzie trzeba grzebnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo. zablokowała mi się szersza część kanapy. pewnie trzeba grzebać głęboko :)

mi ta sama część :). Widzę że nie jestem osamotniony, może ktoś już to usunął  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klękniecie lub usiaądziecie na siedzeniu do położenia oparcia, to nigdy tego nie zrobicie. Także miałem ten problem i doszedłem do tego, że kiedy siedzi się na siedzeniu to zabezpieczenia oparcia blokują się.

próbujcie nie obciążać siedziska i prawdopodobnie z położeniem oparć nie będzie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ostatnio klęczałem na kanapie, praktycznie się nie  ruszała, ale po zejściu z niej poszła gładko :)

Dzisiaj przewoziłem drugi rower, spróbowałem Waszej propozycji i nic to nie dało. Chyba że jestem mało cierpliwy, włożyłem łapkę tam gdzie według mnie jest blokada to czuć że odskakuje, może jest jeszcze jedna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przewoziłem drugi rower, spróbowałem Waszej propozycji i nic to nie dało. Chyba że jestem mało cierpliwy, włożyłem łapkę tam gdzie według mnie jest blokada to czuć że odskakuje, może jest jeszcze jedna ?

 

Przesuń kanapę o jeden ząbek do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomoże ? przesunięcie, teraz mam przesuniętą maksymalnie do tyłu. Jutro spróbuje  :dribble:



I problem rozwiązany przy najmniej u mnie się sprawdza. Równocześnie z rączka od położenie kanapy trzeba też ciągnąć uchwyt przesuwu kanapy, może jest dodatkowe zabezpieczenie żeby tej większej nie można było położyć podczas jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne macie sposoby koledzy, :D

U mnie czy odsunięta ,czy dosunięta kanapa obie części sie kładą bez problemu.Może u was jest cięgno źle wyregulowane?Tylko kto teraz będzie grzebał pod tapicerką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest dobrze oparcie podzielić...przynajmniej szyba nie ucierpi :devil::whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ...młodzież...dzisiejsza młodzież,trzeba wszystko rysować?

:whistle: :whistle: :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam to samo- ale doszedłem do szybkiego rozwiązania- linka jest za mocno rozciągnięta/lub na długa i należy z boku od drzwi w oparciu przy siedzisku  odnaleźć linkę i przy naciskaniu blokady składania oparcia- lekko linkę  nacisnąć  by ją "skrócić/zwiększyć napięcie". Naturalnie trzeba by było gdzieś ją mocniej naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To   zależy która część oparcia się nie rozkłada - u mnie ta podwója (czyli z lewej w kierunku jazdy znajduje się linka  )- linka jest czarna i trzeba dłonią lekko nacisnąć by naprężyć i w tym czasie plastikową klamką nacisnąć i oparcie hop do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...