Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

stoneface

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Żeby nie było nudno, tym razem sam postanowiłem coś zmienić w swojej nysce, mimo że to ona przeważnie zmusza do kolejnych inwestycji. Jak to mówicie zrobisz jedną rzecz, wychodza dwie kolejne. Ale do rzeczy.

Jak bumerang powraca temat wewnętrznego lusterka wstecznego. Jestem wysokim osobnikiem i mimo że lusterko mam zamocowane fabrycznie jak dla mnie znajduje się za nisko względem podsufitki. Chciałem je przenieść w inne miejsce ponieważ w obecnej pozycji zasłania mi sporą część prawej części szyby i nie widzę dobrze ludzi na przejściu skręcając w prawo. Rozmawiałem w tej sprawie ze szklarzem samochodowym i powiedział że owszem nie ma problemu z jego przeniesiem - "istnieje tylko niewielkie niebezpieczeństwo pęknięcia szyby podczas demontażu". :whistle:

Co gorsza uwzględniając możliwość jego odpięcia z zaczepu, lusterko mógłbym przenieść tylko z 2-3 cm wyżej niż obecnie - co po przymiarkach mnie nie satysfakcjonuje.

W związku z tym pozostaje mi możliwość odpięcia lusterka i jeżdzenia bez niego - wtedy widoczność jest idealna. Albo zamocowanie jakiegoś uniwersalnego lusterka na przyssawkę, albo na klej. Jest tez 3 możliwośc którą na forum grupy chciał bym przedyskutować.

Chodzi mi o to czy jest jakieś lusterko na dwóch przegubach które pasowało by pod fabryczny zaczep lusterka? Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tym temacie, jakies sprawdzone patenty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...