Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Dorobienie kluczyka z NATS


Gość kagan_SK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z zamiennikiem może być problem, bo nie wystarczy kupić kluczyk, ale trzeba go jeszcze zakodować. A to wiąże się z podłączeniem autka do kompa i przeprogramowaniem imobilajzera. Więc wizyta w ASO i tak pewnie Cię nie ominie. Słyszałem że są jakieś nieorginalne kluczyki z NATSem, ale trochę bym się ich obawiał że mogą unieruchomić furkę w najmniej odpowiednim momencie. :)

Pozdro! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy ktos z forumowiczow dorabial kluczyk z NATS (K11)

Ile to kosztuje?

wiem ze to jest zmienny kod immobil. ale chcialbym gdzies taniej dorobic

Pozdr

 

ASO

ja wlasnie robilem zciagniecie czekasz od tygodnia do trzech

ceny od 260 do jakis 600zł

zalezy od modelu

plus tam jakies grosze za programowanie ,chyba ze model imm nie wystepowal na polskim rynku to okolo 250zł bo trzeba zciagac urzadzenie do programowania tak jak u mmnie :wink:

najgorsza holera poszla na niemiecki rynek jak sie zablokowal to aso ledwie pomoglo a zlodziej byli tez bezradni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy ktos z forumowiczow dorabial kluczyk z NATS (K11)

Ile to kosztuje?

wiem ze to jest zmienny kod immobil. ale chcialbym gdzies taniej dorobic

Pozdr

 

Ja dorabialem kluczyk do Micry z NATSem.

 

Koszty: (dane z 2002r.)

 

Kluczyk surowy NATS - 133 brutto

Kodowanie kluczyka do Immo - 120 zł

 

Dorobienie "ząbków" w pobliskim punkcie dorabiającym klucze 18 zł

 

Procedura wygladala tak:

Zamowilem kluczyk, po jakims czasie przyszedl, dostalem go do reki. Pojechalem do dorabialni :) wrocilem - zaprogramowali po podlaczeniu consulta.

 

Tyle.

 

Aczkolwiek pan w punkcie dorabiania mowil ze za 150 zrobil by wszystko, ale na nieoryginalnym kluczu - poprzez skopiowanie kodu z pierwszego kluczyka.

 

Wolalem miec jednak oryginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Dariusz Nikiel

A ja poszedłem z kluczykiem zapasowym, ale niezakodowanym do zwykłego punktu, gdzie dorabiają klucze. Facet włożył mój kluczyk do czytnika. Następnie niezakodowany kluczyk zakodował. Cała operacja trwała 30 s i kosztowanła o zgrozo 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłem z kluczykiem zapasowym, ale niezakodowanym do zwykłego punktu, gdzie dorabiają klucze. Facet włożył mój kluczyk do czytnika. Następnie niezakodowany kluczyk zakodował. Cała operacja trwała 30 s i kosztowanła o zgrozo 80 zł.

 

No i dobrze zrobiłeś. Po co przepłacać w ASO jak w dobrym zakładzie dorabiającym klucze zrobią to samo za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

nie tyle co o dorabianiu co o programowaniu. czy istnieje jakis inny sposob programowania? mam 3 oryginalne klucze i aktualnie ten z ktorego kozystam wyglada juz jak fale dunaju, i boje sie ze peknie. wzialem drugi klucz ale jest albo rozprogramowany albo nats padl bo czek endzajn mryga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, sprobuje jutro. u mnie jest tak ze czek miga, m0oge odpalic na nim silnik ktory pracuje z 4s i gasnie. ale sprobuje najwyzej podjade gdzies zaprogramowac klucz :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...