Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łańcuch rozrządu -wymiana


heckler1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A  ćwierkać przestało chociaż? ;)

 

Edit: już widzę, na razie nic nie robił. Tak jak pisał Thuder, najpierw wyklucz osprzęt silnika, na pozór możesz być niemalże pewien że dźwięk dochodzi z lewej ale po elementach się niesie. Starym sposobem sbróbuj: przedłużki na knarę, w miejsce i do ucha.

Edytowane przez Woitaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy naprawie gostek zmienił mi olej ( był Castrol ) a zalał ( LIQI MOLI ) i odnoszę wrażenie że bardziej ,, barbocze ,, . Wcześniej był bardziej ,, miękki ,, mam takie wrażenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2018 o 20:48, Mały Stanley napisał:

Wtryski szmelc 2x sprawdzone . Złożone na używkach ( części 1550 zł ) . W serwisie BOSCH-a chcieli za kompleksową naprawę 6400 zł w najbardziej pesymistycznym scenariuszu ( z nowymi wtryskami ) .

Można wiedziec gdzie na podlasiu jest ten serwis Bosh-a? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mały Stanley napisał:

Z mojego doswiadczenia chciałbym przestrzeć przed korzystaniem z z autoryzowanych stacji Boscha.

Wiedza "fachowców":Dtam pracujacych jest na poziomie wymieniaczy z ASO a ceny usług i części bardzo droga.

Lepiej korzystac z polecanych fachowców ,ktorzy maja wiedzie,doswiadczenie i potrzebne umiejetności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotrek3 napisał:

Z mojego doswiadczenia chciałbym przestrzeć przed korzystaniem z z autoryzowanych stacji Boscha.

Wiedza "fachowców":Dtam pracujacych jest na poziomie wymieniaczy z ASO a ceny usług i części bardzo droga.

Lepiej korzystac z polecanych fachowców ,ktorzy maja wiedzie,doswiadczenie i potrzebne umiejetności.

...Co potwierdza obiegową opinię, jaką kiedyś zasłyszałem: "W autoryzowanych to chyba piekarze pracują przy furach" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Woitaz napisał:

...Co potwierdza obiegową opinię, jaką kiedyś zasłyszałem: "W autoryzowanych to chyba piekarze pracują przy furach" :D

Piekarz to przynajmniej umie cos upiec.

Procedury jakie maja opracowane w ASO czy innych autoryzowanych stacjach powodują ,ze do nich nie potrzeba fachowców,tylko wymieniaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja słyszałem , ale gdzieś trzeba czasem zrobić . B) Ten  powyżej ma zakład ponad ( z tego co ja pamiętam ) 30 lat .:) To tak jak z lekarzem jednemu pomoże , a drugiemu nie .

Edytowane przez Mały Stanley
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waśnie  pytałem w Białym i nie chcą wyciągać bo skomplikowane. Tym bardziej, że Denso nie regenerują i polecają  Bosh a to nie warte zachodu.

Tak więc zaproponowano mi jezdzić aż padnie i szukać drugiego silnika.  Jeżdże drugi rok. Na razie   jeżdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym DENSO to samo mi powiedzieli . A co Ci się dzieje ?, jak jeżdzi to niech jeżdzi . dir33 a ty nie jeździsz do pracy czasem do ,,wilka,, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę  do wilka 20 km po lesie co dziennie

Zrobiłem badania wtrysków, i 1 jeden jest już zużyty, póki  co auto jeżdzi , a czy dalej się wybrać w Polskę to nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam ,Panowie czy ktoś ogarnia temat rozrządu.Chciałbym zweryfikować łańcuch i ślizgi, tylko nie mogę znalezć uszczelki,może ktoś już działał w tym temacie.Wyciągam wtryski i tak przy okazji mała sekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...