Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem ze składaniem lusterka


Gość Piła

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

kupiłem juka dla żony w wersji tekna, zakup we Francji model 2012.

lusterko od kierowy się składa od pasażera przestało jak to Polak rozebrałem lusterko i moje pytanie jest takie ile kabli powinno przy nim być? 3 czy 5?

po stronie kierowcy mam 5 ale z tego co widzę to jest podgrzewane składane i regulowane elektrycznie,

po stronie pasażera mam 3 ale nie ma podgrzewania.

Moje pytanie może wydać się dziwne, ponieważ po rozebraniu lusterka z ojcem stwierdził on że są 3 kable to nie powinny się składać (te składane maja 5), a ja jestem przekonany że widziałem jak się składają, przecież lusterka w garażu nikt mi nie zamienił.

Czy te lusterka są jakoś rozbieralne żeby samemu to naprawić,bo z byt dużo tam nie można zobaczyć?

 

a i może drugie pytanie przy okazji czy hamulce w Waszych autach są tez takie miękkie? niby auto hamuje, ale jakoś noga wpada aż po podłogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, lusterko niepodgrzewane ma 3 przewody, i składa się. Podgrzewane i składane 5 przewodów. Informacje pewne na bank bo przerabiałem to sam montując podgrzewane lustra (nie mogłem znieść że auto katalogowo za 85 tys.może nie mieć tego wynalazku).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...