Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeglady w ASO


Gość Chińczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Posiadam Almerke 1.5 diesel, przejechane 16tys km. Tak sie zastanwiam co myslicie o przegladch w ASO. Czy sa one obawiazkowe, zeby nie stracic gwarancji??? Przeglad taki kosztuje 1000 zl, a mysle, ze gdzie indziej bylo by taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie indziej napewno byłoby taniej, ale żeby nie utracić gwarancji trzeba robić przez trzy lata przeglądy w ASO. Niestety! :(

Też to kiedyś przerabiałem, ale juz jestem po gwarancji i mogę robić przeglądy gdzie chcę i za ile wynegocjuje! :lol::lol::lol::lol:

Pozdro! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu nie ryzykowal bo jak cos ci spieprzy na dobre w samochodzie to bedziesz musial bulic sam. a jak wiadomo n-16 nalezy do kaprysnyc choc wdziecznych w zaleznosci od egzemplarza ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie, odpukac, nic sie nie dzieje, fajnie sie jezdzi, tyko w 1,5 diesel troszke mi brakuje mocy w niskich obrotach, ale za to jest oszczedny. Ja mam skladny we Francji, a nie w Anglii. A jak do tej pory slyszalem to walsnie te od angolow sie psuja. Ogolnie jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to u żabojadów nie składają Almerek - tylko u angoli - to po pierwsze :wink:

Po drugie, niestety przeglądy musisz robić w ASO - to podstawa do uznania reklamacji / gwarancji. I faktycznie lepiej nie ryzykować w przypadku N16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000? 500? Z tego co wiem, to cena za przegląd ustalana jest urzędowo, i teraz wynosi coś koło 100 złotych niezależnie od stacji diagnostycznej.

100 zł urzędowo za przegląd techniczny (do dowodu) - OK.

Ceny przeglądów eksploatacyjnych niestety ustalają ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 100 się płaci za przeglad do dowodu tylko 154 złocisze jeżeli samochód masz bez gazu, a z gazem jakieś 164.

PZD

 

 

PRZEGLĄD DO DOWODU KOSZTUJE 100ZŁ, A Z GAZEM 161ZŁ (+2ZŁ OPŁATY EWIDENCYJNEJ) --> PODBIJAŁEM DOWÓD 07.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeglądy w ASO trzeba robić jeśli chce się zachować gwarancję (i płacić

ile zażądają :cry: ). Jeśli masz w pobliżu więcej niż jedną ASO warto zorientować się w cenie. Czasem się różnią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...