Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Listwa podświetlenia tablicy rejestracyjnej K11


Gość Kris0086

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kris0086

Witam Znów zakładam temat gdyż mam same niespodzanki,a mianowicie odpadła mi listwa od tablicy z klapy bagażnika co podświetla tablice,raz ją kleiłem ale teraz nie da rady odpadła na amen wyszła całkiem z kabelkami lecz sądze ze kabelki da rade doczebić gdyż mają takie metalowe bolce,co radzicie jak to Przykleic przybić nie wiem Pomocy ? gdyż z tego co wiem to nie wolno tak śmigac bo mandat jest nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak, wrzuć FOTO.

Na początek, zdejmij blachę od środka klapy, będziesz widział jak to jest tam montowane. W najgorszym wypadku, kupisz używany cały element.

I tak - można za to otrzymać mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kris0086

no to jest tak ze nie ma zaczepów wyłamane wszystko w pizdu :) trzeba będzie kleic tylko czym i jak lub blacho wkrety, a mandat to jak to z tym jest ? w dzień też tak nie mogę śmigać czy rozumiem ze w nocy nie wolno bo ciemno i nie widać tablicy lecz w dzień teraz mam dylemat bo nie wiem co robić bo jak bym chiał jechac po klej czy do mechanika to nie wiem czy dostane ten mandat czy też nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Najtańszy sposób, to w blendzie wywiercić otworki i przykręcić całą blende ładnymi czarnymi długimi blachowkrętami. Tak jest u mnie, lecz końcówka jest popękana i dlatego w stopce mam -- że, poszukuję blende do K11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kris0086

Ok już zrobione na dwa wkręty po lewej ipraej stronie i dany na górę czarny silikon i razem to jest ściśniętę troszkę to głupio wygląda no ale cóż,leiej tak niż wcale bo groźi to mandatem o odebraniem dowodu no ale ok jak narazie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest u mnie, lecz końcówka jest popękana i dlatego w stopce mam -- że, poszukuję blende do K11.

 

A ja ciągle myślałem, że Ty szukasz blendy na klapę, tj. lotki od Micry Super S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

A ja ciągle myślałem, że Ty szukasz blendy na klapę, tj. lotki od Micry Super S :)

 

A widzisz, to i Ciebie można zaskoczyć. Ale zerkając w icon_google.gif zauważyłem, że różnie na te rzeczy mówią. To o czym Ty myślałeś to mówią - spoiler na szybę, lotka jak i blenda. 

Blenda, mówią również na listwę oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Więc w stopce muszę jeszcze dopisać aby nie było niedomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kris0086

:) hi hi no jeszcze szukam orginalnych zegarów do mojej K11 bo rozbierałem w mojej i te co mam nie są orginalne są to jakieś inne ze szrotu,wsześniejszy właściciel musiał kupic i zamienic lub w komisie zamienili o przebieg chodzi wiecie he he :) i teraz takie pytanko na szybko, jakie były te prawidłowe zegary Micra k11 rok 1995 1.0 16v wersja LX,mi sie wydaje że z białymi wzkazówkami, bez zegarka lecz mogę się mylić,bo w tych co mam zegarek nie dzała padł nie świeci i nie ma godziny jest martwy,i mam tam 4-ry wtyki 3 idą do zegarów jeden to od prętościomierza a czwarty wolny i nie wiem od czego jest. A kapłem sie ze są że szrotu bo pisze na nich Micra K11 jakiś numer i auto złom itp markerem he he. chcem zmienić je z powodu tego zegarka i że żle mi wskazuje paliwo oraz nie lubię mieć sładanek z różnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...