Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

VIN


Gość JanBelVita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JanBelVita

Cześć Wszystkim,

Chciałbym kupić Note'ska, 1.6 ben/gaz 169 tys km przejechane, jak wiadomo ściągnięty za Nasza wschodnią granicą - Niemcy, czy ktoś jest w stanie podać jakieś informację większe od tych co są dostępne na stronach wwww po numerze VIN ?  :)

 

Pozdrawiam

Jarek

Edytowane przez JanBelVita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JanBelVita

No dobra to ktoś jest w stanie mi jakoś sprawdzić VIN czy nie za bardzo ?.



butla z Niemiec? tak mozna? :D

 

Można i nie można. Zależy czy komuś chce się z to bawić czy nie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

No dobra to ktoś jest w stanie mi jakoś sprawdzić VIN czy nie za bardzo ?.

 

Gdybyś poczytał trochę forum, to byś wiedział czy można, czy też nie. 

Lecz w tej chwili "szklana kula się potłukła" i po kawie filiżankę wymyłem, więc z fusów też nie powróżę kolego.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JanBelVita

cofam się do strony głównej -> na górze po prawej stronie w okienku wyszukaj wpisuje VIN zminiam na przeszukaj na forum klik szukaj. zwraca mi brak wyników wyszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Kolego, jesteś tutaj nowy na forum i tak jak Ty to robisz to nigdy nie znajdziesz tych informacji.

Forum nie jest bazą danych, który posiada wszystkie dane Twojego samochodu. Od tego są wydz. komunikacji, Policja, programy serwisowe w autoryzowanych serwisach.

W to co Ty wpisywałeś, to jest wyszukiwarka tematu który Cię interesuje lub jakiejś danej frazy-słowa.  

Np. chcesz coś wiedzieć na temat świateł dziennych, więc wpisujesz tam dwa słowa światła dzienne i w tedy otworzy Ci się dużo tematów, nawet na dwa dni czytania. Lub np. zawór krokowy lub np. EGR. Tam są zawarte tematy problemy poruszane na tym forum Nissana.

Ale nic to - nauczysz się i zrozumiesz działenie forum. Każdy z nas się uczył i uczy dalej.

 

 Specjalnie pisałem, że ...."w tej chwili "szklana kula się potłukła" i po kawie filiżankę wymyłem, więc z fusów też nie powróżę kolego"... No bo jak mamy Ci pomóc jak nie znamy tego Twojego VIN ?!?!? 
Podaj teraz te tajemnicze literki i cyferki Twojego VIN, to poszukamy i przekażemy tyle ile znajdziemy.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

VIN:

SJNFCAE11U1035657

 

 

Tylko przybliżony wynik

MARKA Nissan

MODEL Note

SERIA E11E

TYP Hatchback

ROK PRODUKCJI 05.2006r

SKRZYNIA BIEGOW Automatic

POJEMNOSC 1598

RODZAJ PALIWA Petrol

LICZBA DRZWI 4/5

MOC 110 KM / 81 kW

OPIS szary-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, czujnik deszczu, kierownica wielofunkcyjna, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, alufelgi, światła przeciwmgłowe, przyciemniane szyby.

 

PS... i tutaj może być jakieś przekłamanie, gdyż w innych danych pokazuje że skrzynia jest manual 5 biegów.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JanBelVita

Tylko przybliżony wynik

MARKA Nissan

MODEL Note

SERIA E11E

TYP Hatchback

ROK PRODUKCJI 05.2006r

SKRZYNIA BIEGOW Automatic

POJEMNOSC 1598

RODZAJ PALIWA Petrol

LICZBA DRZWI 4/5

MOC 110 KM / 81 kW

OPIS szary-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, czujnik deszczu, kierownica wielofunkcyjna, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, alufelgi, światła przeciwmgłowe, przyciemniane szyby.

 

PS... i tutaj może być jakieś przekłamanie, gdyż w innych danych pokazuje że skrzynia jest manual 5 biegów.

 

mirekg9 a odnośnie kolory napewno szary, bo kolor jest nibieski-metalik fizycznie na samochodzie :) ?  reszta się zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

mirekg9 a odnośnie kolory napewno szary, bo kolor jest nibieski-metalik fizycznie na samochodzie :) ?  reszta się zgadza :)

 

co do koloru niestety, ale nie wiem jak będzie. Może jutro kolega Ci dopisze jak wejdzie na forum - teraz go nie ma.

Doczytałem się jeszcze -- odtwarzacz CD + zmieniarka na 6CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JanBelVita

co do koloru niestety, ale nie wiem jak będzie. Może jutro kolega Ci dopisze jak wejdzie na forum - teraz go nie ma.

Doczytałem się jeszcze -- odtwarzacz CD + zmieniarka na 6CD

 

Nie mniej jednak dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam a może dacie rade koledzy sprawdzic przebieg ?? :)

Z góry Dzięki 

 

Z tym to do najbliższej stacji ASO i powiedzą Ci odnośnie stanu licznika przy jakim była robiona jakaś naprawa lub serwisowanie. Potem to sobie skorygujesz.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...