Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyjęcie rolety dachowej


dstasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wyjąć jeden segment rolety dachowej?. Kupiłem rolete całą ze stelarzem , poniewaz w moim qq jakis handlarz wziął sobie plastik boczny od ostatniego segmentu i tym samym ostatni segment się rozczepiał w momencie zamykania rolety. Jak wyjąć osatatni segment z tej dobrej i przełozyc plastik do tej mojej ?

Dzieki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Witam. Widzę że problem nie jest jednorazowy. Mam podobny problem. Jednego razu moje panele rozeszły się z trzaskiem przy zamykaniu a dwa zaczepy uległy uszkodzeniu. Pojechałem z tym do serwisu i tu o zgrozo usłyszałem " ... nawet do 3500,-..." Tylny panel faktycznie o coś haczy. Aby dostac się do środka, trzeba zdjąć podsufitkę - tak poinformowano mnię w Nissanie. Powiedziano mi też że te plastiki to jedna całość z panelem. Jak jest naprawdę nie wiem. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaJacor to co z dachem sie stalo to tylko eksloatacja, auto masz od nowosci?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Autko kupiłem w salonie. We wrześniu 2012 skończyła się gwarącja a dach rozsypał się w marcu tego roku. Nie wiem czy któryś z ciekawskich kolegów mi w tym nie pomógł i nie wcisnął z ciekawości jednego panelu . To tylko takie moje domysły, bo nic wczesniej dziwnego się nie działo. Pilnujcie swoich daszków bo trochę kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...