Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sciaga na prawo


Glorusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, taka sytuacja

 

Sciaga mi auto w prawa strone, kilka dni temu zmienilem opony a wczoraj odebralem auto po wymianie kilku rzeczy z zawieszenia i ustawieniu zbieznosci...

 

Przed chwila zauwazylem ze odklejnych jest kilka ciezarkow na kole lewym, sciaga na strone prawa, czy ma to jakies znaczenie?

Daje foto

https://www.dropbox.com/s/u08ht9zvav3jfrq/2013-06-02%2019.54.36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieżność do poprawy. Odklejone odważniki objawią się trzepaniem kierownicy przy wyższych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet całą geometrię warto ustawić, bo to też może być przyczyną ściągania na prawo. Mój też lekko ściąga, a wszystko jest ustawione tip top. Zbieżność, geometria itd. Ale nie jest to aż tak upierdliwe i opon nie drze więc temat olewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną mogą być kijowe opony.U mnie na zimówkach jest super-auto idzie jak po szynach.Na letnich ściąga jak diabli a wszystko jest ustawione na cacy.I zimówki i letnie kupiłem nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w CB są niektóre drogi nachylone w jedną strone i często wydaje mi się, że ściąga w jedną stronę. Jeżeli ściąga to geometria zawieszenia. Ewentualnie ciśnienie w oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...