Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co to jest?


Gość timomar1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość timomar1

Witam, to mój pierwszy post więc wybaczcie że może źle umiejscowiony  :roll: lecz może do sedna sprawy. Składam auto po naprawie blacharsko/lakierniczej i mam jedną część której nie mogę do niczego przypasować , kochani co to jest i gdzie się to montuje ?
1ce950322ceafe3em.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz klik na fotkę to masz full screen :dribble:

 

Jak dałeś teraz w fotosiku, to i powiększyć można. Nie mam k12, ale mnie to wygląda /bo tylko jedna fotka/ na jakiś trzpień-tulejkę-bolec np. na tylną półkę lub zawiasik np. do schowka. Nie wiem do czego i jak wygląda obok ten otworek.

Nic więcej mi do głowy nie przychodzi, ale Ty wiesz jakie elementy blacharski i w których miejscach Ci robili, więc tam musisz szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość timomar1

Masz racje :jump: , może to faktycznie coś ze środka a nie z komory silnika, autko poskładane i tylko to mi zostało.Już późno i meczyk w TV lecz jutro poszukam i dam odp.

Jeśli nie znajdę to pofatyguje się do blacharza (w kartoniku dał cyt. ,,wszystkie plastyki jakie były,,) - może jeden nie jest mój ?

 

P.S

Fotosik był od wczoraj :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Fotosik był od wczoraj :dribble:

 

Może poprzednio zamulało mi kompa. Teraz sprawdzałem i na początku po kliknięciu na miniaturkę pokazało mi mało co powiększoną miniaturkę a po pewnym czasie otworzyła mi się stronka fotosik. Więc może poprzednio otwarcie fotosika trwało o wiele dłużej, więc fotki nie widziałem i dlatego tak napisałem. Sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...