Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Komputer od P11 gt do n15 gti


Gość bubakk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Albo nie umiem szukać albo nie było choć wątpie, ale do rzeczy.

Czy orientuje się ktoś jak ma się sprawa z możliwością zamiany komputera sterującego pracą silnika w almerze n15 gti na taki pochodzący z p11 gt? Jak wiadomo silniki są identyczne SR20DEH tylko ten w almerze jest o 7 kucy słabszy. A z tego co wyczytałem komputery różnią się nastawami. Więc tanim kosztem można by uzyskać 150 koników poprzez taką podmiankę. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nastawy kompa są inne ale Primera zyskuje konie dzięki dłuższemu układowi wydechowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu na forum wyczytałem to Coobcio napisał że nastawy kompa są mniej agresywne i dlatego jest słabsza. Jednak nie wiem czy to jedyna przyczyna mniejszej mocy i czy sam komputer od p11 gt będzie plug and play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie. ale bez elektryka- magika sam komp nie pozwoli odpalić fury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak doliczysz sobie koszt zdjęcia immo z komputera to już nie będziesz miał tak kolorowo ;) bardziej opłacalny jest zakup świnki np EcuMaster i wysterowania tego na sondzie szerokopasmowej i wtedy masz pewność że będzie jeździł dużo lepiej niż na kompie od GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...