Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Note - problem z odtwarzaniem mp3 z USB


ahavoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Grupowiczów,

Niedawno stałem się posiadaczem Nissana Note. Samochód ten jest wyposażony min. w fabryczną naawigację Nissan Connect + porty USB i AUX w skrytce.

Pliki mp3 są bez problemu odtwarzane z nagranej płyty, jednakże po podłączeniu pendriva system w ogóle nie widzi podłączonego pendriva. Podczas podłączania na chwilke mruga dioda w pendrivie i potem już nic. Pendrive o pojemności 2GB, próbowałem przeformatowac go na FAT i FAT32 - niestety bez rezultatu.

Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem?

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Szanownych Grupowiczów,

Niedawno stałem się posiadaczem Nissana Note. Samochód ten jest wyposażony min. w fabryczną naawigację Nissan Connect + porty USB i AUX w skrytce.

Pliki mp3 są bez problemu odtwarzane z nagranej płyty, jednakże po podłączeniu pendriva system w ogóle nie widzi podłączonego pendriva. Podczas podłączania na chwilke mruga dioda w pendrivie i potem już nic. Pendrive o pojemności 2GB, próbowałem przeformatowac go na FAT i FAT32 - niestety bez rezultatu.

Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem?

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

m.

 

 Cześć. Rozumiem, że pendrive jest już troszkę wysłużony. Obecnie 2GB sie już chyba nie produkuje. Jeżeli twoja pamięć masowa jest sprawna, to proponuję przeczyścić styki w gnieździe USB w radiu. Próby formatowania pamięci zacząłbym od systemu NTFS. Gdyby okazało się, że to wina Pena i miałbyś zamiar kupić nowego pamiętaj, że niektóre pamięci przenośne w szczególności czytniki kart nowszej generacji (High Capacity SDHC) mogą być obsługiwane nieprawidłowo. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Szanownych Grupowiczów,

Niedawno stałem się posiadaczem Nissana Note. Samochód ten jest wyposażony min. w fabryczną naawigację Nissan Connect + porty USB i AUX w skrytce.

Pliki mp3 są bez problemu odtwarzane z nagranej płyty, jednakże po podłączeniu pendriva system w ogóle nie widzi podłączonego pendriva. Podczas podłączania na chwilke mruga dioda w pendrivie i potem już nic. Pendrive o pojemności 2GB, próbowałem przeformatowac go na FAT i FAT32 - niestety bez rezultatu.

Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem?

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

m.

zwróc uwagę ile "kawałków" masz na pen ie, sprzęt widzi do 512 utworów. Jest to opisane w instrukcji obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...