Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Klub Adoratorów K12


Gość Ebony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: Łódź zasypana, zimówki zakładam dopiero w czwartek, jade dziś osiedlową uliczką i wypada nagle dziadek na ulice, to ja chamuje, a mcira co?a micra jedzie:D dociskam hamulec, słysze "chrup,chrup" i heja do przodu z poslizgiem :lol:

 

do czwartku chyba nie wyjezdrzam, chyba ze bedzie tak jak teraz czyli mokro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Łódź zasypana, zimówki zakładam dopiero w czwartek, jade dziś osiedlową uliczką i wypada nagle dziadek na ulice, to ja chamuje, a mcira co?a micra jedzie:D dociskam hamulec, słysze "chrup,chrup" i heja do przodu z poslizgiem :lol:

 

do czwartku chyba nie wyjezdrzam, chyba ze bedzie tak jak teraz czyli mokro :wink:

a wlasnie visa ma abs w standarcie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko kontrolka ABS ani razu się nie zaświeciła :roll:

 

ma w standardzie wszystkie systemy w micrach, łącznie z tym do wspomagania chamowania, nie ma klimy, bocznych poduszek, czujników parkowania i deszczu i jeszcze systemu "bez kluczyka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po roku użytkowania jestem zadowolona:)

Jedyne co padło, to żarówka przednia szt 1. Swoją drogą słaby do niej jest dostęp. Poza tym ogólnie nie mam zastrzeżeń. Jeżdzę autkiem głównie w zimie i gdy pada, przez roczek stuknęło 25tys. Na lepszą pogodę przesiadam się na skuter - większa przyjemność z jazdy i nie stoi się jak gej w korku. :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko kontrolka ABS ani razu się nie zaświeciła :roll:

 

ma w standardzie wszystkie systemy w micrach, łącznie z tym do wspomagania chamowania, nie ma klimy, bocznych poduszek, czujników parkowania i deszczu i jeszcze systemu "bez kluczyka"

 

A jest coś takiego w k12 jak kontrolka ABSu?

Pierwsze słyszę, bo mi się też nigdy nie zaświecieła a zaczynam 3 zimę...

Chrup, chrup słychać i nawet nieźle hamuje na śliskim, o ile na śliskim jest w ogóle mowa o hamownaiu.

Mam zimówki Klebera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zapewne tak jest też w micrze, że sygnalizuje awarie, a nie, że system pracuje, bo jak jeździłem passatem takim starszym kiedys, to tam jak sie wlaczał abs to i kontrolka sie swiecila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z naszej k12 jesteśmy więcej niż zadowoleni

 

super przyspiesza, jeszcze lepiej hamuje

 

(troszkę słabiej przyspiesza na 3 w porównaniu z almą 1,8 )

 

wszystke gadgety takie jak powinny być

 

nawet wbudowana zmieniarka działa jak należy

 

zresztą mikrę kupiłem ze wszystkimi dodatkami jake były w 2005r minus nawigacja bo mam z almery. Zobaczycie auto będze super lekko z 8 lat,

 

auto jest lepsze niż almera

 

a wiem stąd, że moje dziecko woli jeździć micrą

 

w przyszłym roku kupuję 16" + oponki 205 :twisted: chociaż na 195 już wygląda morderczo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch zapodał byś nam jakieś zdjęcia na tych kółeczkach :D bo ja mam 15` alusy, ale myślę o czymś "większym" na wiosne-lato...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...