Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wiela cenić??? :)


Umberto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na sprzedaż mam swojego X-traila.

Rok 2004 krajowy, przebieg 155tys km. ORYGINALNY!!! Krajowy- jestem drugim właścicielem. Książka do 120tys w ASO prowadzona. Wyciszony prawie cały- poza dachem i maską, głośniki Hertz układ odseparowany- gra bajecznie. Niedawno zmieniłem w koło tarcze i klocki-osobiście, czyściłem wsio z rdzy i smarowałem gdzie trzeba. Przód tarcze brembo, klocki ate...

Sprzedaję, bo ujeżdżam od jakiegoś czasu Jeepa kupionego od kolegi- 5,9 benzyna:)))+gaz :(( a jeżdżę ok 5-8 tys rocznie!!!

Po początkowych problemach z zaworem dawkującym paliwo, od ok 2 lat brak usterek.

Wersja comfort. Oczywiście 2,2 dCi 136 KM

Ile można coś takiego cenić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzut cenowy jest chyba duży. Od 20 kilku tysięcy do prawie 30.

Wystaw i zobacz jakie będzie zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak opłacam AC u ubezpieczyciela to robią wycenę i mojego z 2004 roku i przebiegiem 132 tyś(oryginał) wycenili na 28800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie tak źle, ale zależy gdzie kolega ubezpieczał. Bo w mbanku mniej liczą w PZU więcej. Porównywałem Grand Vitarę ojca...

Niestety chyba już wiosenny szał minął na kupowania samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycena bardoz zależy od wersji wyposażenia i się waha od 23k do 33k za roczniki 2004-05

 

 

PS.

Jak ZJ/ZG się sprawuje? Sam takiego szukam dla siebie ale 5.2. Możesz już coś napisać na temat realnego spalania bo w bajki że spali 16 gazu to nie wierzę?

Edytowane przez zeshky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zawsze auto sprzedaje się za tyle ile ktoś da.  Główne determinanty wysokiej ceny to bogate wyposażenie i piękny lakier. Reszta dla większości się nie liczy. Ludzie kupują oczami. Co jest bzdurą oczywiście. Jak ma te cechy to dać wysoką cenę dobre zdjęcia i czekać na klienta. Jeśli nie to pozostaje poszukać najniżej ceny z otomoto i dać ..............niższą.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Info-Eksperta jest wart 25700 po korektach za przebieg.

Edytowane przez kalleanka
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycena bardoz zależy od wersji wyposażenia i się waha od 23k do 33k za roczniki 2004-05

 

 

PS.

Jak ZJ/ZG się sprawuje? Sam takiego szukam dla siebie ale 5.2. Możesz już coś napisać na temat realnego spalania bo w bajki że spali 16 gazu to nie wierzę?

Grandzior ma opony MT 31cali, halogeny na dachu i jeszcze 5-go mtka też na dachu więc po mieście 30l-33l gazu wychodzi jak nic:)

Jeździ się jak łódką ze środkiem ciężkości przeniesionym 5m ponad linię wody- stateczność "wańki wstańki" w porównaniu do X-a. Ale za to od zera do 100 lub w terenie bez porównania:)

 

 

 

od zawsze auto sprzedaje się za tyle ile ktoś da.  Główne determinanty wysokiej ceny to bogate wyposażenie i piękny lakier. Reszta dla większości się nie liczy. Ludzie kupują oczami. Co jest bzdurą oczywiście. Jak ma te cechy to dać wysoką cenę dobre zdjęcia i czekać na klienta. Jeśli nie to pozostaje poszukać najniżej ceny z otomoto i dać ..............niższą.

Kolego, to wolałbym aby w garażu stał niż oddać za najniższą cenę! Z resztą się w pełni zgadzam.

 

 

 

Wg Info-Eksperta jest wart 25700 po korektach za przebieg.

 

Dzięki!!!

Edytowane przez Umberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupilem za 24000, 2004r. wszystko ideal tylko inter przepuszcza i radio traci fale w trace jazdy. Za ten rocznik wolaja nawet 30 ale kazde auto ma swojego kupca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sprzedać za najniższą lub nie sprzedać w ogóle. Każdy kto handluje to wie. Żaden prywatny sprzedawca nie dostanie średniej ceny. Sorki

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...