Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N 14] Szybko nagrzewają sie swiece


adamoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu pisze temat. Mam pytanko... zkupiłem Nissana Sunny 2.0 diesel dlx i zauwazyłem że szybko nagrzewają sie swiece żarowe , trwa to dosłownie 2,5 sekundy jak dobrze policzylem , czy to normalne czy coś jest nie tak? Wydaje mi się ze auta z początku lat 90 (mój 1993r.) raczej dłuzej grzeją swiece np. znajomy ma passata b3 1.9 D i jest dłuzej. Jak u was sprawa wygląda? Aha i jak odpalę go to przez pierwsze 1-2 minuty pracy na biegu jałowym dziwnie chodzi pózniej już normalnie , dziwnie mam na musli tak trochę nierówno. Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi w miare mozliwosci , przebieg autka 285 000 km bardzo dbany przez poprzedniego właściciela co widziałem na własne oczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam

ja się dołączę, ja mam problem z wyłączeniem się świec, lampka gaśnie jak u kolegi po 2-3 sekundach a, świece cały czas się grzeją, nie występuje to cały czas ale na 10 odpaleń 3 razy grzeją cały czas i się nawet po godzinie nie wylączają, gdzie szukać przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10 odpaleń 3 razy grzeją cały czas i się nawet po godzinie nie wylączają, gdzie szukać przyczyny

Ja bym zaczął od przekaźnika, ojcu w "Mondeło" też cały czas grzało i w końcu szlag trafił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...