Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szerokiej drogi forumowiczom.


widmo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za fajnie spędzony czas na tym forum i trochę informacji z których to mogłem skorzystac. Autko sprzedane wiec czas sie pożegnać. Forum naprawdę na poziomie, samochodzik także mile mnie zaskoczył, gdyż zero kłopotow eksploatacyjnych. Teraz czas na znalezienie miejsca na innym forum. Pozdrawiam i udanych wakacji życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajnie spędzony czas na tym forum i trochę informacji z których to mogłem skorzystac. Autko sprzedane wiec czas sie pożegnać. Forum naprawdę na poziomie, samochodzik także mile mnie zaskoczył, gdyż zero kłopotow eksploatacyjnych. Teraz czas na znalezienie miejsca na innym forum. Pozdrawiam i udanych wakacji życzę.

Dzięki !

Mimo ,że  byłeś  "niewidzialny" i jesteś anonimowy ;)

Pogody i dobrego letniego wypoczynku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za dobre słowo i z wzajemnością :)

 

Gaduła normalnieee z Ciebie (od 05.2011 cały jeden post).... no ale lepiej późno niż wcale... ;):D

Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihihihi gaduła spodobało mi sie dobre. Tak sie złożyło, że miałem zero kłopotów w czasie eksploatacji samochodu, a na nurtujace mnie pytania znalazłem odpowiedzi korzystając z wyszukiwarki. Naprawde fajnie prowadzone forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I ja się pożegnam... Kukulka jeździłem bardzo krótko, bo zaledwie kilka miesięcy. W tym czasie to forum było dla mnie kopalnią wiedzy na temat samochodu. Dziś autko poszło do ludzi: przesadzily o tym: straszliwa mulowatosc silnika 1.6 połączona ze spalaniem rzedu 10 litrów na 100km w trybie mieszanym, w którym Nissan Europe nie widział problemu uznając je za prawidłowe oraz wąska i ciasna tylna kanapa.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i do zobaczenia gdzieś indziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi ,mnie na jakie samochody teraz się przesiadacie? Ja ostatnio myślałem co kupić po ewentualnej sprzedaży samochodu w podobnej cenie jak QQ i chyba nie znalazłbym takiego samochodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi ,mnie na jakie samochody teraz się przesiadacie? Ja ostatnio myślałem co kupić po ewentualnej sprzedaży samochodu w podobnej cenie jak QQ i chyba nie znalazłbym takiego samochodu!

yasiorr - poczekaj do Jesieni - będzie nowy QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...