Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tapicerka pokrywy bagażnika


misster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przy zakupie nawigacji wyhaczyłem kamerę cofania. Aby ją zamontoważ konieczny jest demontaż tapicerki pokrywy bagażnika ( tylnej klapy ) .

W jaki sposób ją ściągnąć?

Nie ma żadnych widocznych mocowań, próbowałem ciągnąć siłowo i też nie schodzi, a nie chcę niczego pourywać.

Model T30 2002r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są spinki zatrzaskowe jak w drzwiach. Podwadź płaskim szerokim śrubokrętem lub nożem, ale tak aby nie uszkodzić lakieru. Puści...

 

Może ten temat Ci trochę pomoże:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/86216-wyciszanie-wygluszanie-x-trail-fotorelacja/?hl=wyciszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, więc poprostu muszę użyć więcej siły. Choć wydaje mi się jakby miało to zaraz pęknąć.

Możesz jeszcze pomóc w temacie tylnej lampy zespolonej. Odkręciłem dwie śruby mocujące ją a ona nadal siedzi jak przyspawana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają dżedaj.... ;)

użyj mocy :P

 

ciągniesz do siebie, masz 2 zatrzaski, jeden na górze, drugi z dołu... (zacznij od dołu lampy)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, więc poprostu muszę użyć więcej siły. Choć wydaje mi się jakby miało to zaraz pęknąć.

Możesz jeszcze pomóc w temacie tylnej lampy zespolonej. Odkręciłem dwie śruby mocujące ją a ona nadal siedzi jak przyspawana.

trzeba lampę rozruszać i wyjdzie. Można ją też delikatnie i z wyczuciem podważyć dużym płaskim śrubokrętem owiniętym w szmatkę bo łapą nie ma jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, napewno się przydadzą. Swoją drogą drogą mocowanie lampy na kołkach to mistrzostwo świata :0recourse:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że japończycy robią albo najlepsze auta na świecie, albo najgorsze w galaktyce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...