Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki i chrobot , przeskakują

Guest Adig

Recommended Posts

Witam,

Dziś piękna pogoda ( pada deszcz ) i wycieraczki w ruch, a tu...

coś co mnie denerwuje, wycieraczki wycierają bez problemu, ale prawa tak jakby stawiała opór i dzwięk jakby szła po suchym materiale

DZwięk ten ustaje w momencie gdy mam bardzo dużo wody na szybie.

Ostatnio zmieniałem cięgno wycieraczki od silnika do trzpienia i zdejmowałem ramiona.

Czy taki efekt może być od złego założenia wycieraczki ( troche wyzej mi sie założyło) ? Czy to wina piór?

Pzdr :D

Witaj,

u mnie wystepuje ten sam problem. Właśnie dziś zaczął padać deszcz i też mnie to denerwuje. Możliwe, że jest to wina twardych gum. Dzisiaj również był u mnie klient z reklamacją, kupił u mnie w sklepie 2 wycieraczki tej samej firmy. Jak się okazało jedna z wycieraczek w deszczu mu piszczała. Zdjąłem, założyłem drugą i było wszystko ok. Zbadałem organoleptycznie gume wycieraczek i okazało się że ta co piszczała ma faktycznie twardszą gumę. Dziś sprawdzę u siebie jak to będzie wyglądało po zmianie wycieraczek.

Pozdrawiam!

Guest waldek72

raczj trwarde gumy, zdarza sie to nawet w nowych wycieraczkach słabszych firm oraz u boscha. polecam valeo nigdy mnie jeszcze nie zawiodły.

Racja. Twarde gumy. Dziś zmieniłem na VALEO i nic takiego nie ma. Tylko dziś u mnie jest na razie słonecznie więc pewnie gumy się nagrzały nie nie hałasują. Sprawdzę jak będzie w chłodniejsze dni.

Guest waldek72

jeżeli jest valeo silencio i kraj produkcji francja a nie chiny to na pewno będzie ok. wiele juz takich miałem i jeszcze sie nie zawiodłem. zdecydowanie nie polecam firmowych z aso wycieraczek , są drogie i na dodatek made in china.

• 1 month later...

ja polece wycieraczki z nissana, z salony , są bardzo dobre,mi nie zdażylo sie aby choć troche chrobotaly!Równiez polece inne markowe wyroby!

pozdrawiam

ps: :lol::lol:

I ja coś powiem

Kupiłem boscha do N15 i to samo mam na lewej wycieraczce. Stwierdze odważnie (bądz nie), że bosch to shit i nawet ich świec już nie kupie a co do piero wycieraczki.

Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...