Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie odpalił


ferrit

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem taki przypadek: stanąłem na parkingu przed marketem i poszedłem na zakupy. Wracam, otwieram auto, przekręcam kluczyk w stacyjce (I-Key) i... cisza. Kontrolki są, wszystko OK ale w silniku cisza. Nie słychać elektromagnesu, nie słychać rozrusznika. Otwieram maskę, lookam, poruszam mocno skręconymi klemami od aku, pukam w pudełko przekaźników. Próbuję znowu i nadal cisza. Kiedy miałem dzwonić po lawetę to ostatnia próba - normalnie odpalił. Pierwszy raz od ponad 4 lat się takie coś zdarzyło. Co Wy na to ? Miał ktoś takie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego i prawdopodobnie było to związane z alarmem. Nie wiem czy ma to związek, ale po wciśnięciu otwierania najpierw otwierałem bagażnik, potem wsiadłem i nie mogłem odpalić. Wysiadłem wcisnąłem zamykanie, otwieranie wsiadłem i odpalił bez problemów. Nie wiem jak to jest z InteliKeyem, ale może być podobna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj być może masz rację ja chyba też wciskałem pilotem zamknij potem otwórz jeden raz w rozpaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem taki przypadek: stanąłem na parkingu przed marketem i poszedłem na zakupy. Wracam, otwieram auto, przekręcam kluczyk w stacyjce (I-Key) i... cisza. Kontrolki są, wszystko OK ale w silniku cisza. Nie słychać elektromagnesu, nie słychać rozrusznika. Otwieram maskę, lookam, poruszam mocno skręconymi klemami od aku, pukam w pudełko przekaźników. Próbuję znowu i nadal cisza. Kiedy miałem dzwonić po lawetę to ostatnia próba - normalnie odpalił. Pierwszy raz od ponad 4 lat się takie coś zdarzyło. Co Wy na to ? Miał ktoś takie coś ?

 

Ja miałem dokładnie coś takiego miesiąc temu- żona przyjechała z pracy do domu zaparkowała. Godzinę później chciała gdzieś jechać i ... auto nie żyje (wszystkie kontrolki, kamery itp działają). Róźnica była taka że pomimo różnych zabiegów z mojej strony nie odpalił. Pomimo tego że stał 700 m od serwisu ( akurat tak mieszkam) musiałem zadzwonić na assistance wezwać lawetę. Winnym okazał się alarm - przeprogramowanie nic nie pomogło i finalnie została wymieniona cała centralka. 

Auto 3 miesięczne, przebieg 5 k. - tyle dobrze że stało się to pod domem.

Jeśli miałbym Ci coś poradzić to dmuchaj na zimne i zgłoś to w ASO - problem może się powtórzyć i już nie odpali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...