Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak przyśpieszenia w P11, problem obroty.


Gość MarioOlsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarioOlsztyn

Witam starych wyjadaczy, jestem nowy i proszę o poradę. Mam NISSANA PRIMERE P11 poj.2, 140 KM, rocznik 2000 benzyna+gaz. Od pewnego czasu zauważyłem że jakby straciło moc. Jazda do 2500 obrotów OK potem gdy chcę przyśpieszyć wciskam gaz obroty idą na 4-5 tys a mocy i przyśpieszenia nie ma i daje sie zauważyc skokowy spadek obrotów na te 2500 i jedzie dalej. Wcześniej miał kopa przy wyprzedzaniu a teraz kicha boje sie wyprzedzać. Pali bez problemów za pierwszym razem, check się nie zapala, zużycie paliwa jak było, nie ma szarpania. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Dino pisze zmierz parametry przeplywki jest na forum co i jak ,kup sobie preparat do czyszczenia firmy CRCsensor cleaner,i zobaczymy jak bedzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też mi to wygląda na przepływomież. Poprostu go wykręć I wyczyść, tylko bardzo delikatnie !

witam,

mam podobny problem w P12 2,0l benzyna/LPG

Możesz napisać czy zlikwidowałeś objawy. I o jaki przepływomierz chodzi ? jestem zielony :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam podobny problem w P12 2,0l benzyna/LPG

Możesz napisać czy zlikwidowałeś objawy. I o jaki przepływomierz chodzi ? jestem zielony :) .

witam. podpinam sie bo mam tak samo w x-trail tylko że u mnie jeszcze jest słabe cisnienie na tłokach i nie wiem czy to ma wpływ??? auto na pierwszych trzech biegach przyspiesza a potem to jak zółw ledwo 130km łapie. na gazie i benzynie jest tak samo. tak sie stało po zapchaniu katalizatora ale teraz jest drożny bo go usunołem a sonde oszukałem ale auto nie chce sie zbierać. POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...