Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik zderzeniowy poduszki powietrzne


FunGous

Rekomendowane odpowiedzi

Pali mi się kontrolka i diagnostyka wykazała że cos nie tak z czujnikiem.

Ktoś może orientuje się jaki koszt i gdzie taki można kupić poza ASO ?

 

sent from my android

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety już przez to przechodziłem - czujnik uderzenia bocznego najzwyczajniej zardzewiał.  Koszt razem z robocizną 450 zł. Naprawę przeprowadził serwis Peugeot we Włocławku i wydaje mi się, że część była oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to, byl to u mnie przednik czujnik strefy zgniotu za zderzakiem przykrecony do belki musisz miec blad ktory to jest czujnik bledu nie skasujesz dopiero po wymianie czujnika sam znika moj zardzewial, w US wymiana w ASO za darmo a w Polsce musialem kupic, ja kupilem na e-buy w US i wymienilem sam nic nie trzeba rozbierac otwierasz maske i odkrecasz stary przykrecasz nowy wkladasz wtyczke i malina ewentualnie klema z bateryjki i oczywiscie malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a możecie powiedzieć gdzie on jest i jak wygląda. Po dzisiejszej jeździe też zaczęła migać kontrolka. Na kompie wykazało czujnik zderzeniowy strona lewa. Mój Pathfinder zaopatrzony jest we francuskie serce 2.5dCi.

Dzięki za podpowiedź.

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie francuskie?? Y25DDTI to nie francuska konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli, ze francuz :(

Człowiek uczy się całe życie :)

A wracając do tematu - jak ten czujnik wygląda?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

Mam Patha 2005rok 4.0 z USA i mam problem z czujnikami poduszek (od kierowcy i przedni). W serwisie jest niedostępny. Gdzie mogę kupić takie czujniki? 

98581ec060 przod

98830ec060 kierowca

 

Orientuje się kno czy jak przełoże z innego patha lub nawary razem z wtyczkami to będzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...