Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drugie zabezpieczenie a ubezpieczenie od kradzieży


galezow

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Auto zakupione dwa miesiące temu i do tej pory mam dylemat odnośnie drugiego zabezpieczenia. Pomijajac kwestię tego czy ma to byc alarm czy blokada, zastanawia mnie czy w ogóle to montować czy może dać sobie spokój ( pytam ,gdyż z forum wiem ,że wielu z was montuje drugie zabezpieczenie tylko ze względu na wymagania ubezpieczyciela).

Do rzeczy : moje ubezpieczenie to pakiet dilerski z ergo Hestii, w którym mam zapis tej treści " samochody osobowe aby mogły zostać objęte ubezpieczeniem od kradzieży ...... muszą być zabezpieczone przez co najmniej :

A. Jedno urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą - dla samochodów o wartości rynkowej na w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia do 100 tys brutto .

 

Czy ktoś z was spotakł się z takim zapisem odnośnie ubezpieczenia od kradzieży ? Dzwonilem jeszcze w celu upewnienia się do pani ,z którą w salonie podpisywałem umowę i zapewniła mnie , że zabezpieczenie w postaci fabrycznego immobilisera w zupełności wystarczy w moim przypadku, biorąc pod uwagę kwestię wypłaty odszkodowania na wypadek kradzieży.

 

Pytam ,gdyż wszędzie czytam ,że ubezpieczyciel wymaga dwóch zabezpieczeń. Może ktoś z was ma podobny zapis ?

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...