Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z rozruchem


grzesiek_1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj spotkałem się z przykrym problemem u mego Traila a dkoładnie problem z rozrcuhem. Objawiło się to tym brakiem ikony świec żarowych i nie możliwościa go odpalenia (efekt podobny jak przy zapowietrzeniu lub braku paliwa), samochód tak postał z 4-5 h i po powrocie z pracy ponownie spróbowałem grzechotnika odpalić i odziwo się udało tym razem ikonka świec żarowych się pokazała i samochód pracował w pełni poprawnie, kolejny raz pod wieczór przy ponowniej próbie odpalenia chwile pokręcił i odpalił ale odziwo sama z siebie świeciła ikonka 4WD i nie było możliowści zmiany trybu napędu. Po krótkiej jeżdzie i zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszytsko wróciło do normy. Zaznacze filtr paliwa wymieniony jakieś 3 tys km temu i do tej pory wszytsko było wporządku. Wczoraj samochód również nie sprawiał problemów tylko dziś. Jeśli ktoś ma ewentualne sugestie lub porady chetnie przyjmę :) Samochód to Nissan X-Trail 2,2Di 114KM 2002 rok przebieg 198000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz go pod kompa, może coś pokaże, a jaki stan aku masz? Mamy ten sam silnik, a jak palił Ci zimą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nie mam pojecia bo zostal kupiony na marzec/kwiecien i nie bylo z nim problemow.Dzis zauwazylem ze z rana (po chlodnej nocy) kontrolka swiec wogole sie nie zapala a w poludnie jak przygrzalo w sloncu do tych 26stopni przy odpalaniu kontrolka sie pokazala i odpalil.Akumlator Centra 64Ah przelozony z Peugeota 406 2,0hdi gdzie dzialal bez problemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nie mam pojecia bo zostal kupiony na marzec/kwiecien i nie bylo z nim problemow.Dzis zauwazylem ze z rana (po chlodnej nocy) kontrolka swiec wogole sie nie zapala a w poludnie jak przygrzalo w sloncu do tych 26stopni przy odpalaniu kontrolka sie pokazala i odpalil.Akumlator Centra 64Ah przelozony z Peugeota 406 2,0hdi gdzie dzialal bez problemo.

Popraw najpierw pisownię. Oczy od tego bolą. Wykaż odrobinę szacunku dla czytających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany ,przyczyna byla slaba bateria od alarmu-zabezpieczenia antykradziezowego. Niestety w pisowni nie moge korzystac z polskich znakow gdyz korzystam z telefonu z angielskim slownikiem/systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...