Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Temperatura w navarze


Gość michas78

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michas78

mam problem z navara temperatura rosnie wraz z predkoscia do 120 nic sie nie dzieje ale im szybciej tym zaczyna bardzo szybko dochodzic do czerwonego pola po zatrzymaniu spada szybko...termopstat wymieniony wiskoza sprawdzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałem kiedyś podobny problem w benzynie, zerknij do zbiornika porównawczego bądź chłodnicy czy po przegazowaniu nie lecą bąbelki. Mogło delikatnie trafić uszczelkę pod głowicą i po dodaniu gazu przez dłuższy czas zwiększy się ciśnienie w układzie co spowoduje podwyższenie temperatury. Ewentualnie któryś korek już nie trzyma i może zapowietrzac układ. Nie musisz dolewać płynu czasami?

Miałem kiedyś podobny problem w benzynie, zerknij do zbiornika porównawczego bądź chłodnicy czy po przegazowaniu nie lecą bąbelki. Mogło delikatnie trafić uszczelkę pod głowicą i po dodaniu gazu przez dłuższy czas zwiększy się ciśnienie w układzie co spowoduje podwyższenie temperatury. Ewentualnie któryś korek już nie trzyma i może zapowietrzac układ. Nie musisz dolewać płynu czasami?

Chyba muszę bardziej zwracać uwagę na datę postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...