Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odbiór Juka


Rafioninio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedługo tak jak w temacie będę odbierał nowego Nissana Juka 1.6 117KM  Tekna. I mam do was pytanie. Na co szczegulnie mam zwrócić uwagę może ktoś po pewnym czasie odnalazł jakieś niedopatrzenia w produkcji itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chyba nie ma do czego sie przyczepic, możesz poogladac dokładnie spasowanie blach bo przykładowo u mnie jest wieksza szczelina miedzy jedna strona a druga na przedniej masce, sprawdzic czy lakier nie ma jakis rysek bo wiadomo auta bywaja roznie transportowane, moze progi czy nie sa zarysowane jak nie masz nakładek czy ktos z serwisantow nie przychaczył jak wsiadał, a i jedno co mnie denerwuje i bede o to pytał na servisie jak wyciagniesz zagłówek na przednich fotelach max do góry i sie oprzesz o niego mocniej to w plecy sie wbija jakies mocowanie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rafioninio odebrałeś perełkę dzisiaj? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczko, może nasz wspólny kolega klubowy jest tak zaabsorbowany nowym autem, że nie ma czasu na klubowe plotki....

 

Dajmy mu trochę ochłonąć z pewnością niebawem do nas wróci.... Jakoś tak smutno bez Niego tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nie ma gdz patrz do galeri juków już od 30 minut czkam na odp od ciebie ;p



A i dzięki za troskę z wami to jest zarąbiście na tym forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...