Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navigacja T30


Swirek92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, niedawno kupilem nissana x-trail z 2004r , z wmontowana navigacja..Potrzebuje miec z kad sciagnac instalator z Polskim menu jak i mape Polski..Wie ktos moze z kad moge to zdobyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadam takowego...

Nie wiem jak w xtrailu, ale w pozostałych markach w samochodach (z podobnych roczników) z nawigacją oryginalną są raczej problemy z mapami polski i ludzie przerabiają to na standardowe urządzenia aby była z nich jakakolwiek funkcjonalność.

Może koledzy, którzy posiadają takowe urządzenie na pokładzie mają jakieś patenty na aktualizację programu - nie wiem - poczekaj chwilę na odpowiedzi innych.

Ja przy wyborze auta (i doświadczeniach z tematem navi w mazdzie 6) szerokim łukiem omijałem ten wynalazek w Xtrailu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jednak bedzie z tym latwo...bo plyty z innymi jezykami i mape niemczech posiadam takze sadzilem ze latwo dostane i Polskie :/



znalazlem pewien post na forum gdzie jest zdj plyty XANAVI X6.0 SAT NAV DISC DVD 2012-13 i na niej jest zaznaczona Polska..Czy jest na tej plycie mapa Polski czy to tylko pic na wode ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz używać nawigacji to najtaniej wychodzi kupno nowego 2 din (pasuje do deski kenwood)). Można też do niego podłączyć kamerkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje każda 2din ale nie każda idealnie. Może zostać szpara na dole albo u góry. Wtedy trzeba kombinować z mocowaniem śrub (nawiercać nowe otwory tak by spasowało radio). Idealnie pasują starsze modele kenwooda z GPS ale nie znam parametrów. Był kiedyś u mnie zamontowany taki ale nie pamiętam numeru. Wiele modeli ma ramki i tu też mogą być problemy. Praktycznie trzeba tę ramkę demontować lub montować radio jako wysunięte w stronę kierowcy i to nie wygląda estetycznie. Najlepiej jak siedzi głęboko. Trzeba popróbować i nie kupować w ciemno. Najlepiej podjechać do sprzedawcy i przypasować próbnie. Dotyczy to używek i nowych. Ja mam clariona serii vx ale bez gps. I u mnie jest szparka od dołu na 2-3mm.



gps poniżej 2tys będzie ciężko. Są też dedykowane niemarkowe na allegro ale już dawno nie widziałem. jest pełno do t31 firmy gms.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie lepiej by było kupić panel od wersji bez navi i zamontować standardowe 2din - nie będzie szpar...

http://allegro.pl/panel-klimatyzacji-nissan-x-trail-2007r-i3362505920.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba niewiele zmieni w temacie. Szpary i tak będą. Ja mam właśnie panel bez navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kolego, jeśli temat aktualny, to tu masz nawigację na płycie. niestety głos nawigacji i menu jest po angielsku. Polskiej wersji nie znajdziesz na rynku. szczerze przekopałem całą sieć i nie znalazłem nic. Dosłownie nic. Wreszcie na allegro trafiło się coś takiego: http://allegro.pl/nissan-dvd-navara-pathfinder-murano-mapa-nawigacja-i3633326890.html  kupiłem i działa. ma pełne pokrycie Polski i UE. Koszt jak kupowałem był około 250zł za tą płytę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w temacie.

Popatrzcie na fotografie.

Ten myk ;) na zdjęciach to też nawigacja do X-Traila ?

Nie spotkałem się nigdy z czymś takim ....

Znalazłem te fotki bodajże na autocentrum.

post-66534-0-54861200-1382600768_thumb.jpg

post-66534-0-54509300-1382600775_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś interesowałem się tematem map. Z tego co pamiętam są dwie wersje montowanych nawigacji - Xanavi 6.0 i po 2006 wer. 7.0. Do wersji 6.0 wówczas nie było mapy Polski. Natomiast do wersji nowszej zostały wydane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w temacie.

Popatrzcie na fotografie.

Ten myk ;) na zdjęciach to też nawigacja do X-Traila ?

Nie spotkałem się nigdy z czymś takim ....

Znalazłem te fotki bodajże na autocentrum.

to wyjeżdżany ekran chyba. Zmieniarka jest oryginalna zatem może to być akcesorium. Może jakaś navi albo radio. Może jakaś adaptacja z innego modelu nissana bo kolorem nawet pasuje. Słabe zdjcie daj link to coś ustalę

 

 

 

dobra mam to: to nissan bird view oryginał, popularna w UK.

NISSAN XTRAIL XANAVI SAT NAV UNIT A1 ID 2070

post-58920-0-40327600-1382606434_thumb.jpg

post-58920-0-72808400-1382606434_thumb.jpg

post-58920-0-01471700-1382606435_thumb.jpg

post-58920-0-28686800-1382606435_thumb.jpg

post-58920-0-62552100-1382606435_thumb.jpg

post-58920-0-39837800-1382606439_thumb.jpg

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo to właśnie to.

Ciekawe. A jak sprawa wygląda w praktyce z takim sprzętem ?

 

ps.

prawie 750 zł za takie cudo na eBay to chyba lekka przesada ....

Edytowane przez pawelekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...