Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poszukuję części


em

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w mojej kaśce pękło mocowanie (łącznik) przewodu powietrza. Taka część z czujnikiem ciśnienia. Czas oczekiwania w serwisie 2-6 tygodni. Na allegro bywają podobne, ale z innym mocowaniem. Tak więc liczę na odrobinę szczęścia tutaj. Ktoś może gdzieś się spotkał, albo jakimś przypadkiem ma na zbyciu?

 

Samochód to Qashqai 1.5 dci 110 km 2010 r.

post-13229-0-12754400-1374081147_thumb.jpg

post-13229-0-42272300-1374081429_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie a próbowałeś podjechać do zakładu spawania plastików może ci to zrobią za drobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Mam nadzieję, że wytrzyma. Jutro to załatwię. Dzisiaj przewód pękł całkowicie i skończyło się na przejażdżce na lawecie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Element pospawany. Wszystko trzyma, ale widać, że są mikro nieszczelności. Jeszcze mi poradzono wymieszać poxyline z pociętym włóknem szklanym i to obłożyć. Powinno wytrzymać do czasu nadejścia nowej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś słabo przyłożył się do swojej pracy ten gość od spwania plastików. Poprość żeby obspawał Ci to jeszcze raz z zewnątrz szerszą elektrodą to będziesz szczelne. Szkoda Twojej pracy na oklejanie tego tym bardziej że to ma być zrobione jak twierdzisz tymczasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może słabo się przyłożył, ale dzisiaj wszystko pokleiłem polixiną z włóknem szklanym. Do powrotu z wakacji powinno wytrzymać. Na wszelki wypadek zaopatrzyłem się w linkę holowniczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...