Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno subwoofera Peiying


Gość Repo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, powoli próbuje wyzbyć się całego audio z mieszkania i fundusze przeznaczyć na Car Audio :)

Zakupiłem już radio Alpine CDE-104BTi, teraz pytanie, zastanawiam się nad subwooferem aktywnym od firmy Peiying, a konkretnie nad czymś tego typu http://allegro.pl/skrzynia-peiying-nr-1-30cm-500watt-alien-wymiata-i3388707162.html

Dlaczego aktywny? Bo kupując pasywny, muszę dobrać wzmacniacz do parametrów głośnika i rezonansu skrzyni (przynajmniej z tego co mi wiadomo).

Dlaczego Peiying? Bez powodu, kiedyś w golfie miałem głośniki tej firmy, spodobał mi się dźwięk, tak samo kilku znajomych ma dobre doświadczenia z tą firmą.

 

Ok, trochę zamotałem, chodzi mi o to- mam pytanie, czy potraficie mi coś doradzić w kwestii firmy? Nie musi być to Peiying, zdaję się na was.

No i jakie kable będą mi potrzebne do podłączenia? Przypuszczam że ekranowane ;)

I najważniejsze, czy ta skrzynka z linku powyżej będzie się sprawdzać? Czy polecicie coś innego?

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy efekt jest w kabinie, poza tym najlepiej pod D... :) dobrze czuć! :) Wiec polecam Ci kupić Boschmann B - 68 XP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z tego co widzę to ten 68XP ma moc 140W, szczerze- nie spotkałem się z tym nigdy, więc nie wiem jaki efekt daje i jak to wypada w porównaniu ze skrzynią w bagażniku. Zależy mi głównie na ciepłym basie, niskim no i najważniejsze- żeby było "czuć" ten bas. Wypowie się ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...