Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak zakodowac radio w p11 144


Gość piotraswlkp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotraswlkp

witam,

mam problem z moją primerką p11/144 z 2001 roku

auto ma oryginalne radio nissana i jak odłączyłem akumulator po ponownym podłączeniu woła o pin

pin oczywiście posiadam ,ale jest problem

na radiu są przyciski od 1-6 a w pinie są dwie cyfry 9 i jedno zero....

w instrukcji nie ma ani słowa o tym jak to wpisać

ratunku

auto jezdzi normalnie pilot dxziala ale co to za jazda bez radia... tym bardziej ze w sobote jade na wczasy,ponad 600 km nad morze i nie dam rady bez radia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj guzikami w dół w góre i do strojenia radia..a potem jakiś of programowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotraswlkp- zacznijmy od tego że masz zły tytuł, bo radio to już masz za kodowane, potrzebujesz wprowadzić cod. Wpisu dokonujesz za pomocą 1czterech przycisków numerycznych kanałów radiowych . Czyli n.p. Mając cod 7098 zaczynasz od 1p -wciskasz7razy. 2p -wciskasz10razy. 3p- wciskas9razy. 4p-wciskas8razy. Zatwierdzasz przyciskiem kursora-strzałka w górę(czasami reaguje na MODE). Jeżeli masz poprawny pin a zdarza się że coś nie załapie i wyświetla SECURE. To ponowne wywołanie CODE dokonujesz za pomocą obojętnie jakiego przycisku na panelu.

I czytaj dokładnie instrukcję obsługi pojazdu:) wszystko jest tam napisane jak byk! Jak nie masz to jest w net!

Miłego odpoczynku nad morzem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...