Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z pokrętłem nawiewów.


Gość damios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z prośbą o radę. Docelowe "funkcje" nawiewu przestawiły się miejscami. Tzn nawiew na szybę jest w tym momencie w miejscu nawiewu na wnętrze - co umożliwia obecnie wybranie tylko nawiewu na szybę oraz nawiewu na podłogę.

Jest jakąs możliwość szybkiedo demontażu samego pokrętła ? Jak radzicie to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Podlaczam sie do tematu z problemem z przelaczaniem temperatury nawiewu.

U mnie nie chodzi jednak o problem z linka tylko o zacinajace sie ramie sterujace temperatura - chodzi mi o ten plastikowy element do ktorego zaczepiona jest okragla koncowka linki. Element ten odpowiada jak zakladam za otwieranie/zamykanie jakiejs klapki wewnatrz tej duzej czarnej skrzynki.

Ramie to widoczne jest na zdjeciu (bialy element): http://rob083.fm.interia.pl/zrob/linka_05.jpg

Problem jaki u mnie wystepuje - ramie to zacina sie w maksymalnej pozycji zimna, po dluzszej przerwie w uzywaniu pokretla.

Zeby je wtedy ruszyc na inna pozycje trzeba uzyc duzej sily - co powoduje duze naprezenie linki i calego plastiku.

Mam pytanie - czy ktos wie co siedzi wewnatrz tej czarnej skrzynki i jak ewentualnie sie tam dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...