Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra k12 wycie od 60km/h


Gość szczepcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczepcio23

Wycie podczs jazdy od prędkości 60km/h im szybciej tym głośniej jak jadę po łuku w prawo prędkość około 90km/h hałas się nasila natomiast jak jadę  po łuku w lewo z podobną prędkością wszystko cichnie obstawiałem że to łożysko koła prawe przednie.

 

Więc auto na podnośnik brak luzów, po wymontowaniu piasty nie stwierdziłem usterki.

Olej w skrzyni sprawdzony (dolałem 200ml) tyle brakowało mam nadzieję że to nie wpłyneło na uszkodzenie skrzyni manualnej.

 

 

Oczywiście sprawdziłem wszystkie koła nie zaopserwowałem luzów.

 

Liczę na waszą pomoc

Dziękuję

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycie podczs jazdy od prędkości 60km/h im szybciej tym głośniej jak jadę po łuku w prawo prędkość około 90km/h hałas się nasila natomiast jak jadę  po łuku w lewo z podobną prędkością wszystko cichnie obstawiałem że to łożysko koła prawe przednie.

 

Więc auto na podnośnik brak luzów, po wymontowaniu piasty nie stwierdziłem usterki.

Olej w skrzyni sprawdzony (dolałem 200ml) tyle brakowało mam nadzieję że to nie wpłyneło na uszkodzenie skrzyni manualnej.

 

 

Oczywiście sprawdziłem wszystkie koła nie zaopserwowałem luzów.

 

Liczę na waszą pomoc

Dziękuję

pozdrawiam

Czy wyje na wszystkich biegach (3,4 i 5)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje do łożyska koła,ale rozpędż się i wciśnij gwałtownie  sprzęgło,czy odgłos nie zaniknie.Jeśli tak to z zespołu napędowego,jeśli nie to łożysko bądź wadliwa opona Ja z podobnym problemem  w n15 ,miałem walnięte łożysko w skrzyni,ale wyło tylko pod obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...