Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

x-trail szapranie przy zmianie biegów


Gość dodka79

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego przy zmianie biegów z 1 na 2 i dalej za każdym razem szarpie (coś jakby czkawka) i staje "dęba". Przygazuję, trochę przetrzymam sprzęgło - gaz i jedzie, ale zaraz po kolejnej zmianie - to samo...Nie mogę tak jeździć. Od razu mówię, że wtryski sprawdzone - są w porządku, intercooler nowiutki -wymieniony, wszystkie możliwe filtry regularnie wymieniane...Co to za cholera? Żaden "fachowiec" nie wie co mu jest. Jak wcześniej lekko szarpało - okazało się, że dziurawy intercooler. Dzisiaj wymieniony na nowy - wsiadam i co.....szarpie, ale teraz duuuuuużo mocniej niż przed wymianą intercoolera. Pomocy....! Kto ma jakiś pomysł ?

:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło dwumasowe było sprawdzane? Jak gasisz to mocno trzęsie budą?

 

PS.

uzupełnij profil bo w zasadzie nie wiem czy problem dotyczy diesla czy benzyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC nowiutki z salonu czy jakiś przerabiany, bo choć jak napisał Kolega wcześniej tez mi to wyglada na dwumase to jesli problem wystąpił zaraz po wymianie IC to problem jest z dolotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...