Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterowanie radiem w kierownicy


Gość qaszanqa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qaszanqa

Czołem,

 

śmigam już moim qashqaiem od 2 lat i ciągle nie mogę się przyzwyczaić do zmian stacji radiowych po lewej stronie kierownicy. Zmieniając z 1 na 2 i dalej 3, 4 trzeba tą małą wajchę pstryknąć w dół a nie do góry jak wydawało by się logiczne. W fordzie, oplu, na pewno jest odwrotnie czyli moim zdaniem poprawnie, w górę lub górny przycisk - stacje zmieniają się 1, 2, 3 itd. W qashqaiu odwrotnie!

Wszyscy tak mamy czy tylko ja? :-) Da się to jakoś zamienić przepinając kabelki w tej manetce odwrotnie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się do tego przyzwyczaić, ale najbardziej mnie to irytuje podczas przełączania utworów z pendrive.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie qq mają taką samą sytuację. O dziwo w navarze działa to poprawnie, a przełączniki są identyczne. Pytałem w serwisie zaraz po tym jak kupowałem samochód i ponoć nie ma możliwości tego zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmiana na wyższy numer stacji następuje poprzez pstryknięcie przyciskiem w górę. Przewaga aut sprzed liftingu, były intuicyjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Podepnę się do tego wątku bo właśnie takie sterowanie przestało u mnie działać w kierownicy.I moje pytanie brzmi czy jakiekolwiek przeczyszczenie taśmy cos pomoże czy tylko wymiana takiej taśmy wchodzi w grę??Jak myslicie?Może ktoś już to przerabiał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie może czy jest gdzieś opcja szybkiego wyciszenia lub zatrzymania utworu???

i czy można całkowicie wyłączyć odtwarzacz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a wiecie może czy jest gdzieś opcja szybkiego wyciszenia lub zatrzymania utworu???

i czy można całkowicie wyłączyć odtwarzacz??

wyciszyć można wciskając pokrętło głośności. Całkowicie nie można. Można zostawić jedynie godzinę, która jest wyświetlana na środku ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnięcie i przytrzymanie przycisku "dzień/noc" (po lewej u góry) ==> tylko zegarek na środku ekranu. Całkowicie NC 1 się chyba wyłączyć nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, Tomek, żeby to tylko o NC tak można było powiedzieć...Im dłużej QQ jeżdzę tym bardziej przekonany jestem, że w przyszłym roku kupię jednak coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wciskając pokrętło głośności odpala mi się navi..

włącza się navi, ale się wycisza. potem wystarczy wcisnać np. radio i dźwięk wraca do wcześniejszego poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem gdzie wasze sa robione moj chyba w UK i aby przelaczyc radio 1 na 2 popycham ta wajche do gory a nie w dol jak u was hmm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...