Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek - otwiera tylko drzwi kierowcy


Mariopisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Dwuletni syn mi coś ponaciskał i nie mogę dojść gdzie i co , a mianowicie centralny z kluczyka  ( alarm cobra) zamyka wszystkie drzwi a otwiera tylko kierowcy , musze za każdym razem wchodzić do samochodu i z palca naciskać ręczne otwieranie .Nie mogę nigdzie się doczytać na temat takiej sytuacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Dwuletni syn mi coś ponaciskał i nie mogę dojść gdzie i co , a mianowicie centralny z kluczyka  ( alarm cobra) zamyka wszystkie drzwi a otwiera tylko kierowcy , musze za każdym razem wchodzić do samochodu i z palca naciskać ręczne otwieranie .Nie mogę nigdzie się doczytać na temat takiej sytuacji. Pozdrawiam

Funkcję antenapadową wyłączasz naciskając  oba przyciski jednocześnie aż auto zamruga kierunkami(ok.3-5 sek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz czy jak naciśniesz drugi raz otwieranie drzwi to otowrzą się pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz czy jak naciśniesz drugi raz otwieranie drzwi to otowrzą się pozostałe

 

Dokładnie drugi raz naciśnięcie otwiera wszystko , czyli ta opacja już mnie zadowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali koledzy, możesz to przełączyć na tryb "wygodny", czyli jeden kilk pilota otwiera wszystko :). Choć, tryb "antynapadowy" też ma swoje zalety :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie drugi raz naciśnięcie otwiera wszystko , czyli ta opacja już mnie zadowala

Jak chcesz żeby za pierwszym razem wszystko Ci otwierało to zmień sobie ustawienia piotem. Zawsze możesz przecież powrócić to tych ustawień co masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem tryb antynapadowy (5 sec. przytrzymane dwa przyciski na pilocie). Przez 2 dni było wszystko ok. Teraz po naciśnięciu przycisku rozbrajania alarmu otwierają się tylko drzwi kierowcy ale nie rozbraja się alarm. Dopiero drugie naciśnięcie przycisku rozbraja alarm. Nie mam pomysłu na rozwiązanie problemu. Może jakieś sugestie? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...