Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stukające tylne oparcie


Michalmiko

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jazdy po nierównościach doszedłem do wniosku, że za stuki z tyłu pojazdu nie jest odpowiedzialne nic innego (nie półka, czy tylna klapa), jak po prostu zbyt luźno zatrzaśnięte oparcie tylnych siedzeń. Problem dotyczy zarówno dłuższego jak i krótszego oparcia. Czy ktoś z Was przerabiał już ten temat? Czy na zatrzasku jest jakaś regulacja? Próbowałem już podłożyć między oparcie i półkę to co miałem pod ręką - paczkę chusteczek, ale niestety nie pomogło (została na otarcie łez :)). Czuję się jak bym jeździł jakimś starym gratem, a nie samochodem, który ma niespełna trzy lata :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mieszko I

Witam

 

Tez mam ten sam problem. Sprawdzałem zawieszenie , tylna pólke , klape i okazało się że to tylna kanapa.

Też jeszcze nie rozwiązałem tego problemu a juz pomału wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie znalazłem rozwiązanie problemu, w sumie prowizoryczne. Pomiędzy oparcia wsadziłem ręcznik, który usztywnił obydwa :) Na razie jest w porządku. Piszę, że prowizorka bo pod ręką miałem niebieski ręcznik, a do siedzeń pasuje mi czarny, który muszę gdzieś zdobyć :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam to samo. Auto na gwarancji byłem w serwisie stwierdzono ze to nie usterka. PO wakacjach jadę jeszcze raz tak być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...