Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11 problem z audio


Gość Domino_kmo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Domino_kmo

Witam, zamontowałem radio w swojej primerce, wszystko działa, ale tuż po podłączeniu przestały świecić światła postojowe, oraz tylne, a także podświetlenie zegarów, co mogłem zrobić nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską koło akumulatora są bezpieczniki. Jest tam jeśli dobrze pamiętam z napisem TAIL sprawdź go proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprawdzałeś go? Sprawdzałeś tam bezpieczniki? Miałem podobną sytuację i pamiętam, że ten bezpiecznik odpowiada za światła tył, postojowe i podświetlanie zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Domino_kmo

dzisiaj już tego nie sprawdzę, jedynie jutro, ale jeśli to będzie, to i nadal będzie się spalać, to co zrobić? Poza tym, na pewno spala się jedna z 10tek, bo to sprawdzałem już.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masę od kostki iso lub radia trzeba dać oddzielnym kablem do blachy i będzie ok. Wyjmij jeszcze raz radio i włóż na spokojnie może gdzieś antena dostaje zwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Domino_kmo

Ok! Dam znać jutro co i jak, na razie dzięki za pomoc!!



masę od kostki iso lub radia trzeba dać oddzielnym kablem do blachy i będzie ok. Wyjmij jeszcze raz radio i włóż na spokojnie może gdzieś antena dostaje zwarcia.

DZIĘKI KOLEGO! JESTEŚ MOIM MISTRZEM! :) WSZYSTKO GRA TAK JAK POWINNO I DZIAŁA AŻ MIŁO! JESZCZE RAZ WIELKIE WIELKIE DZIĘKI! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...