Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

idzie jesien pora wiec


Gość vqsoft1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trudno jest w takich sprawach patrzec na firme. ja po prostu zwracam uwage wizualnie na jakosc wykonania i na to zeby guma nie byla zbyt twarda. dywanik nie powinien byc ze zbyt cienkiej gumy zeby po jednym sezonie nie okazalo sie ze przetarl sie na wylot ;) ponadto na to zeby brzegi dywanikoow byly w miare wysokie - wylewanie sie rozpuszczonego sniegu i chlapy, deszczu. udanych zakupoow zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoje jako uniwersjalne do poprzedniego samochodu. Byłem tak z nich zadowolony, że po delikatnych przeróbkach pasują do ALmerki. Mają duży plus w postacji wysokich bocznych ścianek - ok. 5 cm. Nigby nie wylewa się z woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupielm oryginalne Nissana , dywaniki z gumy z korytkami. Musze Ci powiedzic, ze nie sa najlepsze, gdyz juz po jednym sezonie sa troche wytarte. Ale za to jest na nich napis : ALMERA, tak oryginlanie to wyglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość almerka N16
Ja kupielm oryginalne Nissana , dywaniki z gumy z korytkami. Musze Ci powiedzic, ze nie sa najlepsze, gdyz juz po jednym sezonie sa troche wytarte. Ale za to jest na nich napis : ALMERA, tak oryginlanie to wyglada :D

 

Ja też je mam i też stwierdzam ze najlapesze nie są :? wycieraja się.

Ale tak to jest jak sie chciało mieć napis ALMERA,hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dywaniki do Primery uniwersalne z dużymi naddatkami po bokach.Więc można je dociąć do każdego modelu.Mam je już ponad rok i jestem z nich bardzo zadowolony a zapłaciłem za nie tylko 42 złote.

 

 

Niech moc będzie z wami !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie slyszalem dobrego slowa o oryginalnych. tamte gumowe mam jeszcze z poprzedniej almery i jak dotad sie dobrze sprawuja a kupilem je jako dedykowane do almery w jakims hipermarkecie :lol: leza jak ulal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a ja twierdze że na zimę mimo wszystko najlepsze są welurowe, tą zimę przejechałem na takicha w samochodzie było sucho i bądz bardzo szybko wysychało .......... jak miałem w poprzednich samochodach gumowe zawsze pod nimi był syf nie wysychała wykładzina trzeba było podkładać jakieś gazety by to zrobić.

teraz myślę o nowych welurkach ..... takich

Dywaniki do Almery N15 - Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę polecić welurowe do N15 to zobaczcie te:

http://www.allegro.pl/item127521190_dywani...per_grube_.html

sam takie zakupiłem ok 2 miesięcy temu, i jestem z nich zadowolony, co prawda sa najdroższe na Allegro do Almery, ale trochę się potargowałem.

Są grube ,podbite od dołu materiałem nie przepuszczającym wilgoci. Bardzo dobrze dopasowane. Jedynie ta gumowa podpiętka mogłaby być grubsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...