Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szuflady pod fotelami przednimi


Gość violence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać czy ktoś posiada wysuwane szuflady pod fotelami przednimi? Jeśli tak to w jaki sposób są one zamocowane? Ja zakupiłem takowe na Allegro, ale chyba brakuje mi jakiś prowadnic czy czegoś takiego, bo nie widzę w jaki sposób te szuflady powinny się trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy ktoś posiada wysuwane szuflady pod fotelami przednimi? Jeśli tak to w jaki sposób są one zamocowane? Ja zakupiłem takowe na Allegro, ale chyba brakuje mi jakiś prowadnic czy czegoś takiego, bo nie widzę w jaki sposób te szuflady powinny się trzymać...

wieczorem zrobię Ci foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci sie udało ja juz od jakiegoś czasu szukam szuflady z pod siedzenia kierowcy i nigdzie nie potrafie dorwać..  u mnie szuflada pod siedzeniem pasażera wysuwana jest na takich metalowych prętach, prowadnicach..

 

Pod siedzeniem kierowcy również tych prowadnic nie mam..

 

Jesli ktoś ma do sprzedania szuflade z pod siedzenia kierowcy z prowadnicami, siatki do bagażnika  może jeszcze koszyczki do schowków pod nogami oraz lewarek i klucze to jestem zainteresowany ;]

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez marcingiz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić koszyki do schowków, jedną siatkę do bagażnika (mniejszą, na cztery zaczepy, na Allegro jest większa, ale nie ma plastikowych zaczepów, więc wydaje mi się, że nie będzie jej jak zamontować) i szuflady pod fotele, ale nie widzę żadnych prowadnic. Byłbym bardzo wdzięczny za zdjęcia tych prowadnic, bo jeśli ich nie mam, to może można je jakoś dokupić i zamontować, a jeśli nie to będę miał dwie szuflady na sprzedaż :P W każdym razie bardzo proszę o zdjęcia tych prowadnic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest tylko pod fotelem pasażera. Gdy wyjmowałem fotele, to zauważyłem, że prowadnice są już na stałe w raz ze stelażem fotela. Więc jeśli nie masz fabrycznych prowadnic pod fotelami, to nic nie wskórasz.

Zobaczymy jak to będzie wyglądało na fotkach u @Burning.

Koszyczków - "kobiałek" do schowków nie dokupywałem /też nie mam/, bo gdy zobaczyłem jakie sa płytkie a jaki jest teraz głęboki schowek bez koszyczków - to z koszyczków-kobiałek zrezygnowałem.

@marcingiz1 - szkoda że jesteś taki tajemniczy. Może bym Ci dał adresik gdzie byś dostał te rzeczy za małe pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak pisze mirekg9, to wygląda na to, że ja będę miał do sprzedania dwie szuflady... Ale nadal proszę o zdjęcia prowadnic, czy są na stałe zintegrowane z fotelem czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, czy są na stałe zintegrowane z fotelem czy nie. 

Jak pisałem wyżej. W prawym mam a w lewym nie. Przyglądając się im to wiem, że są na stałe i są orginalne. Uważam, że wiem jak może wyglądać orginał. Nie ma nic świeżego "spawanego" ani malowanego jakąś inną farbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zdjęcia. Hmm... Wygląda mi, jakby ta prowadnica była przykręcona do ramy fotela jakąś śrubą, więc może jednak da się to jakoś przymocować, jeśli nie mam takich prowadnic? Sam już nie wiem... A Ty jak myślisz Burning? Jak się przyglądasz swoim prowadnicom to dałbyś radę je zdementować czy są na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka wyglądały na stałe.. jutro będę jechał autem, to zerknę, czy są na jakieś zatrzasku lub wkręty

(ps: dzięki za plusa :) )

Edytowane przez Burning
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest tylko pod fotelem pasażera. Gdy wyjmowałem fotele, to zauważyłem, że prowadnice są już na stałe w raz ze stelażem fotela. Więc jeśli nie masz fabrycznych prowadnic pod fotelami, to nic nie wskórasz.

Zobaczymy jak to będzie wyglądało na fotkach u @Burning.

Koszyczków - "kobiałek" do schowków nie dokupywałem /też nie mam/, bo gdy zobaczyłem jakie sa płytkie a jaki jest teraz głęboki schowek bez koszyczków - to z koszyczków-kobiałek zrezygnowałem.

@marcingiz1 - szkoda że jesteś taki tajemniczy. Może bym Ci dał adresik gdzie byś dostał te rzeczy za małe pieniążki.

 

 

Nawet nie zauważyłem że mam wpisane Polska,  poprawiłem sie już ;]  Mogę prosić o adres ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem że mam wpisane Polska,  poprawiłem sie już ;]  Mogę prosić o adres ;]

 

To do Łodzi masz bardzo daleko. A nie ma to jak zerknąć i kupować osobiście a nie przez Alle......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podesłać zdjęcia jakby co. Kupiłem na Allegro i poza tym, że trochę się naszorowałem żeby wyczyścić te szuflady, to żadnych innych wad nie mają. W razie pytań bądź chęci uzyskania zdjęć proszę o kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...