Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czyszczenie chłodnicy klimatyzacji


jęndrula

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś  zabierał się do tego zadania, chodzi mi o oczyszczenie chłodnicy z zewnątrz na pewno polepszyłoby to wydajność klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myjnie i Kärcher wypłukanie wszelkiego syfu delkatnie ci poprawi wydajność ale najlepsze rozwiazanie to płukanie układu klimatyzacj ale tu juz wydatek PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myjnie i Kärcher wypłukanie wszelkiego syfu delkatnie ci poprawi wydajność ale najlepsze rozwiazanie to płukanie układu klimatyzacj ale tu juz wydatek PLN.

Nie mam problemu z klimą ale zobaczyłem wczoraj że jest na niej sporo śmiecia,myślałem raczej o sprężonym powietrzu(małe ciśnienie) i wodą z jakimś srodkiem czyszczącym.Karcher ma jednak za duże ciśnienie może uszkodzić chłodnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście myję karcherem  oprócz że trochę farby odpadło to nic innego się nie stało ale powietrze też przedmucha najwięcej to owadów jest zaschniętych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym myciu samochodu lancą delikatnie z większej odległości przepłukuję chłodnice. Bez problemów. 2 lata i wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...