Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poszerzenie błotnika - tak się chyba nazywa ta część...


Topole
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W każdym razie ktoś tego potrzebował, więc sobie nocą wziął z mojego QQ.

 

post-50876-0-83170200-1375777646_thumb.jpg

 

Ech... Zły byłem.

Teraz jestem jeszcze bardziej, bo informacja z ASO nadeszła taka, że ta listwa kosztuje 650 zł + 50 zł montaż.

Może któryś z kolegów wie, gdzie mogę kupić jakiś tańszy, ale solidny zamiennik? Lub oryginalną część, ale w rozsądniejszej cenie? Symbol - 93828BR01A

Pozdrawiam

Edytowane przez Topole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, oglądałem ofertę allegro. Większość z demontażu i do odnowienia, bez "zapinek" - u mnie zostały połamane zaślepki i dziury.

Kilka lat temu pod blokiem ktoś mi wyjął z Renault Safrane całe audio. Jakieś 2 tygodnie później kupiłem na allegro zestaw "z demontażu", sprzedający - dużo pozytywów, solidna firma z tradycjami - uprzedzał, że zakodowane. Łatwo zgadnąć, że kupiłem własne radio...

Allegro mnie odstręcza.

Edytowane przez Topole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ktoś na szybko to demontował, bo kołki zostały. Topole, jeżeli to będzie dla Ciebie pocieszające, to prawdopodobnie złodziej ma pourywane mocowania, na których są wsunięte te kołki. Takiemu pajacowi co to zrobił tylko ręce poucinać :/
A może masz AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest jedyne, co też udało mi się znaleźć, ale występuję tylko w opcji przód lewy/prawy. Tyłu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu coś jest

http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/blotnik-i-czesci-montazowe,nissan,qashqai-j10-jj10-od-2007-02,100185-80-5616.html

 a tak na marginesie to takich ludzi to na pustynie i dać bidon ale bez wody



może zadzwoń do tych sklepów i popytaj ???



tu zadzwoń

tel: (24) 362 00 25 
tel. kom: 792 511 937
tel. kom: 881 367 478
tel. kom: 791 308 990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ktoś na szybko to demontował, bo kołki zostały. Topole, jeżeli to będzie dla Ciebie pocieszające, to prawdopodobnie złodziej ma pourywane mocowania, na których są wsunięte te kołki. Takiemu pajacowi co to zrobił tylko ręce poucinać :/

A może masz AC?

 

Mam AC, ale nie będę go  uruchamiał dla tak stosunkowo niskiej szkody. Liczyłem na to, że kawałek plastiku będzie mnie kosztował maksymalnie 200 zł, ale widać jest cenniejszy niż mi się wydawało...

Znalazłem część za ok 100$ tu: http://www.amayama.com/ ale po kilku dniach odpisali następująco: "Unfortunately the requested part is not available from the UAE currently and is on back order by the manufacturer with an unknown delivery date, apologies for any inconvenience."

 

i tu coś jest

http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/blotnik-i-czesci-montazowe,nissan,qashqai-j10-jj10-od-2007-02,100185-80-5616.html

 a tak na marginesie to takich ludzi to na pustynie i dać bidon ale bez wody

 

może zadzwoń do tych sklepów i popytaj ???

 

tu zadzwoń

tel: (24) 362 00 25 

tel. kom: 792 511 937

tel. kom: 881 367 478

tel. kom: 791 308 990

 

Dzięki!

Co prawda też tylko na przód, ale będę dzwonił, może coś sprowadzą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...