Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lodówka x-trail manual


karibox1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeśli ktoś się obawia montażu lodówki tylnej do x to spieszę donieść, że wystarczy przewiercić jej przednią ściankę i tylną ściankę podłokietnika na wylot łącząc je razem na wylot srubką 6cm/fi4 z motylkiem. Dzięki temu unikamy poszukiwań specjalnego mocowania i mamy fest zamontowaną lodóweczkę. Od dołu jest rzep i on dobrze stabilizuje lodówkę w tej osi. Jej funkcja to raczej schowek i do tego ją używam.

Jeśli można chciałbym podziękować Zeshkiemu za wysyłkę i sprzedaż tego akcesorium czym sprawił mi ogromną przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karibox1 jeśli możesz to proszę uściślij wypowiedź ponieważ jej nie zrozumiałem (jaka lodówka, gdzie się znajduje itp.). Piszesz w nazwie wątku manual a ja nie wiem o jakiej lodóweczce piszesz. Tak troszkę ten wątek wyrwany z kontekstu. Jak możesz to umieść zdjęcia jak to wygląda. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz wyjechałem do Budapesztu to nie mam jak zrobić zdjęć. Chodzi oczywiście o oryginalną lodówkę zapodłokietnikową nissana. Rzadki towar. Nie ma go na allegro. Oryginalnie pasuje tylko do specjalnego podłokietnika z oryginalnym mocowaniem z tyłu. Ale można ją przysposobić do zwykłego podłokietnika bez specjalnych ingerencji. Dzięki przewierceniu na wylot razem z podłokietnikiem małym wiertłem da się ją zamontować bez problemu. Dajemy potem na wylot gwint i z dwóch stron motylki i po sprawie. U mnie nic nie widać bo motylki są od wew lodówki i podłokietnika. Od dołu jest rzep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, teraz już wiem o co chodzi. Było to sprzedawane jako jeden z elementów dodatkowego wyposażenia w pakiecie, który miał nazwę "Joyful Pack". Na poniższym obrazku ma to nr 12, a oznaczenie katalogowe 96950EQ30A

 

 

1633221864974.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie montuje za podłokietnikiem a nie zamiast ? Czyli nie ma dostępu do tylnych uchwytów na kubki  ??  No i jak to jest podłączane do wentylacji aby było faktycznie "lodówką" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to już był wątek o tym. Ale dopowiem, że tak jest chłodzony klimą. i jest dodawany do podłokietnika z tyłu zamiast uchwytów kubkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy,

 

naprawdę fajna ta lodóweczka dodatkowa, może ma ktoś jeszcze coś takiego bo byłbym zainteresowany czymś takim. 

 

pozdrawiam,

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest to niezła rzecz dla turystów z tylnych siedzeń. Naprawdę dużo się w niej zmieści. Butelki małe z napojami i słodycze i nie wala się po całym aucie. Jeśli chodzi o chłodzenie to nie wiem bo to musi być podłokietnik uwzględniający takie połączenie. Ale już jako sama szafka starczy.



nie do zdobycia



dałem zdjęcia



...

post-58920-0-67688300-1377600852_thumb.jpg

post-58920-0-52726600-1377600873_thumb.jpg

post-58920-0-33827800-1377600893_thumb.jpg

post-58920-0-02997100-1377600915_thumb.jpg

post-58920-0-74171500-1377600933_thumb.jpg

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - używasz takiej samej latarki jak ja  :P

A jak ze składaniem siedzeń? Wygląda fajnie - tylko, że ja często korzystam z full pojemności bagażowej auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu racja...nie da się złożyć do pełna że tak powiem. Jednak demontaż zajmuje tylko 20 sekund. W schowku mam też teleskopową pałeczkę na niegrzecznych użytkowników dróg...

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie ustrojstwo z tylu. Fajna sprawa, ale lodowka to na pewno bym tego nie nazwal :). Z przodu pod konsola jest klimatyzowany schowek, ale zeby to z tylu chcialo chlodzic, trzeba by jakichs dziur nawiercic i pociagnac jakis tunel od klimy. Wg mnie gra nie warta swieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do chłodzenia się raczej słabo nadaje. Ale np. miejsca na kubki dobrze chłodzą buteleczki przy podszybiu. Jej największą funkcją jest przechowywanie.



tu macie zdjęcia oryginału

post-58920-0-45567100-1378302895_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...