Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie prędkościomierza


kolakiki

Rekomendowane odpowiedzi

a to tam jest jakoś bardziej skomplikowane?? 



DINO forum jest dla ludzi którzy znają temat

a i tak przy okazji, to forum jest dla wszystkich i także takich, którzy chcą sie czegoś dowiedzieć a nei tylko tych, którzy znają temat, bo w takim przypadku 90% postów szło by do kosza :D 

ps. może też się czegoś nowego dowiem, przecież to żaden wstyd, :D gorzej mają Ci co uważają, że wszytko wiedzą najlepiej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak oświetlenia licznika kilometrów i zegara. Czy da się to naprawić samemu i jak?

 

Witam. A po co kolega się unosi? A czy kolega korzystał z wyszukiwarki? Masz 40 postów, więc chyba nie jesteś nowicjuszem?

 

DINO forum jest dla ludzi którzy znają temat

 

Forum jest również dla osób którzy chcą się czegoś dowiedzieć /aby wiedzieć, trzeba czytać/, a nie liczyć tylko na gotowe - a nóż ktoś podpowie Ci źle, lub akurat u Ciebie występuje inny problem? Więc warto szukać poczytać. Usterka-usterce nie równa.

Najgorsze jeszcze jest w tym coś takiego - że wiele osób pyta, liczy na gotowe, a jeśli będzie coś innego i to naprawi, to zapomni się tym podzielić na forum. Ale takie życie.

Proponuję skorzystać z wyszukiwarki, może nawet dowiesz się jakie żaróweczki kupić nim rozbierzesz panel-zegary u siebie. Może być przerwa na stykach-kostce-przewodzie, zimne luty, spalona żaróweczka.

Wyszukiwarka nie gryzie kolego, a będziesz wiedział dużo i czasami z przypadku przeczytania czegoś innego, będziesz miał wiedze na zaś.

Jak będzie problem ze znalezieniem, to zapodamy podobne tematy lub posty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A po co kolega się unosi? A czy kolega korzystał z wyszukiwarki? Masz 40 postów, więc chyba nie jesteś nowicjuszem?

 

 

Forum jest również dla osób którzy chcą się czegoś dowiedzieć /aby wiedzieć, trzeba czytać/, a nie liczyć tylko na gotowe - a nóż ktoś podpowie Ci źle, lub akurat u Ciebie występuje inny problem? Więc warto szukać poczytać. Usterka-usterce nie równa.

Najgorsze jeszcze jest w tym coś takiego - że wiele osób pyta, liczy na gotowe, a jeśli będzie coś innego i to naprawi, to zapomni się tym podzielić na forum. Ale takie życie.

Proponuję skorzystać z wyszukiwarki, może nawet dowiesz się jakie żaróweczki kupić nim rozbierzesz panel-zegary u siebie. Może być przerwa na stykach-kostce-przewodzie, zimne luty, spalona żaróweczka.

Wyszukiwarka nie gryzie kolego, a będziesz wiedział dużo i czasami z przypadku przeczytania czegoś innego, będziesz miał wiedze na zaś.

Jak będzie problem ze znalezieniem, to zapodamy podobne tematy lub posty.

Pozdrawiam.

Jakoś szukałem i nie mogę znaleść jak możesz pomóc będę wdzięczny. Wydaje mi się że kiedyś czytałem o tym temacie ale nie jestem pewny czy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...