Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kratka z tyłu, do czego?


crayou

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dopiero poznaję auto od tygodnia, stąd moje pytanie: do czego jest ta kratka w bagażniku, po prawej stronie na ściance? Element nawiewu (choć nic nie dmucha u mnie)? Drugi mój pomysł, to coś związane z audio (choć nie podejrzewam x-traila o subwoofer)?

Pozdrawiam.

 

Wysłane z GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero poznaję auto od tygodnia, stąd moje pytanie: do czego jest ta kratka w bagażniku, po prawej stronie na ściance? Element nawiewu (choć nic nie dmucha u mnie)? Drugi mój pomysł, to coś związane z audio (choć nie podejrzewam x-traila o subwoofer)? Pozdrawiam. Wysłane z GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2.

 

Jest to kratka wentylacyjna. Z tego co pamiętam to jest tam guma w postaci mambrany, która otwiera się tylko na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze gkowal,  prawie wszystkie auta mają wywietrznik w tylnym błotniku pod zderzakiem ,który eliminuje nadciśnienie w kabinie spowodowane dmuchawą , natomiast x-trail z powodu plastikowego wnętrza bagażnika ma kratkę ułatwiającą przepływ powietrza do błotnika gdzie jest ten zawór z membraną. Auta z dywanikami rzadziej mają kratki, ewentualnie dziurki w tkaninie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne w takim razie. W poprzednim aucie nie zauważyłem czegoś takiego - pewnie było lepiej schowane. Ale ma to sens. Dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości. Pozdrawiam.

 

Wysłane z GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...